Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

PRAWNIK… W SF BCC?

Łukasz Mróz – radca prawny działający w branży budowlanej; szkoleniowiec, który dodatkowo prowadzi fanpage Prawnik na budowie, a jeśli to nadal mało – tworzy również autorski podcast o tej samej nazwie. Jak wspomina Pan czas działania w Studenckim Forum Business Centre Club? Dobrze, zahaczyłem chyba od 3 do 5 albo od 4 do 5 roku […]

12.03.2020

Winter Camp 2020

26.02.2020

Jak znaleźć sposób na życie?

08.02.2020

Jak zmalować sukces w młodym wieku – wywiad z Dominiką Bańkowską

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Termin: cyklicznie, kilka razy w roku Akcja Motywacja jest projektem o szerokim spektrum działania. Pokazuje, że aktywność i własna inicjatywa mogą stać się drogą życiową dla wielu spośród naszych rówieśników. Kontakt: Katarzyna Kusznierczuk – Koordynator e-mail: k.kusznierczuk@sfbcc.org.pl

Petros Psyllos Elektronik, Programista, Innowator

,,Festiwal BOSS to niesamowite wydarzenie, łączące osoby pragnące założyć własny biznes. Uważam, że tego typu wydarzenia są bardzo potrzebne, bo rozbudzają naszą kreatywność, uczą współpracy w zespole i powiększają naszą innowacyjność. A innowacyjność to klucz do rozwoju naszego regionu oraz wielu młodych Polaków, którzy posiadając gen innowacyjności wykorzystują go do zmieniania naszej rzeczywistości.”

Bartosz Wiatrowski Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska
,,SF BCC jest jedną z tych organizacji, która nie tylko zachęca studentów do podjęcia działania, ale także stwarza im realne szanse na odnalezienie swojego miejsca na rynku pracy bądź we własnym biznesie.
Zespół profesjonalistów, którzy w każde wydarzenie wkładają część siebie, aby zagwarantować każdemu uczestnikowi jak najlepszą wiedzę i możliwość przekucia jej w rozwój.”
Krystyna Bezubik Doktor Literaturoznawstwa, Pisarka

”Jak wspominam współpracę z SF BCC? Nasuwają mi się na myśl trzy określenia: profesjonalizm, rzetelność i pozytywna energia. Kontakt z SF BCC wspominam jako jedno z ciekawszych i bardziej wartościowych doświadczeń swojej zawodowej ścieżki rozwoju".Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!