Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

“NIECH BŁĘDY WYNIKAJĄ Z AMBICJI, A NIE Z LENISTWA” – Niccolo Machiavelli

Paweł Stańczuk – realizujący się Tata oraz szczęśliwy Mąż. Lubi sport (wyczynowa jazda na rolkach/maratony/street workout) i marketing (vlog/blog/podcast), w tych dziedzinach odnajduje elementy psychologii, poprzez pracę mentalną z zawodnikami (olimpijczycy, koszykarze, ręczna) oraz tworzeniem projektów/akcji w internecie. “Przygodę” z SF BCC rozpoczął w 2007 roku i trwała aż do 2012, a następnie był mentorem i wspomaga […]

17.05.2020

ONLY IF you want!

07.05.2020

Postaw na offline, aby zrozumieć siebie

29.04.2020

Żeby przestało się CHCIEĆ, a zaczęło DZIAĆ!

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Termin: cyklicznie, kilka razy w roku Akcja Motywacja jest projektem o szerokim spektrum działania. Pokazuje, że aktywność i własna inicjatywa mogą stać się drogą życiową dla wielu spośród naszych rówieśników. Kontakt: Katarzyna Kusznierczuk – Koordynator e-mail: k.kusznierczuk@sfbcc.org.pl

Petros Psyllos Elektronik, Programista, Innowator

,,Festiwal BOSS to niesamowite wydarzenie, łączące osoby pragnące założyć własny biznes. Uważam, że tego typu wydarzenia są bardzo potrzebne, bo rozbudzają naszą kreatywność, uczą współpracy w zespole i powiększają naszą innowacyjność. A innowacyjność to klucz do rozwoju naszego regionu oraz wielu młodych Polaków, którzy posiadając gen innowacyjności wykorzystują go do zmieniania naszej rzeczywistości.”

Bartosz Wiatrowski Kierownik Okręgu OVB Allfinanz Polska
,,SF BCC jest jedną z tych organizacji, która nie tylko zachęca studentów do podjęcia działania, ale także stwarza im realne szanse na odnalezienie swojego miejsca na rynku pracy bądź we własnym biznesie.
Zespół profesjonalistów, którzy w każde wydarzenie wkładają część siebie, aby zagwarantować każdemu uczestnikowi jak najlepszą wiedzę i możliwość przekucia jej w rozwój.”
Krystyna Bezubik Doktor Literaturoznawstwa, Pisarka

”Jak wspominam współpracę z SF BCC? Nasuwają mi się na myśl trzy określenia: profesjonalizm, rzetelność i pozytywna energia. Kontakt z SF BCC wspominam jako jedno z ciekawszych i bardziej wartościowych doświadczeń swojej zawodowej ścieżki rozwoju".Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!