Region: Bydgoszcz
Logo
Logo
Region: Bydgoszcz

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.


Aktualności

Kopia logo_boss_kolor2

Festiwal BOSS 5-7.04 w Bydgoszczy!

‪#‎RozwijamsięnaBOOSie Nadchodzi  XIII edycja największego wydarzenia edukacyjno-biznesowego w Bydgoszczy! W dniach 5-7 kwietnia br. w  Wyższej Szkole Bankowej, Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz Wyższej Szkole Gospodarki odbędą się bezpłatne warsztaty i prelekcje osób, które swoim doświadczeniem i wiedzą spróbują zainspirować młodych ludzi do działania. Festiwal BOSS- to unikalny projekt stworzony w odpowiedzi na potrzeby młodych, ambitnych, […]

grafika

20.02.2016

Rekrutacja w 2016 roku rozpoczęta!

kalendarz_2016_sfbcc

07.01.2016

Kalendarz na 2016 rok od SFBCC Bydgoszcz!

zyczenia_swiateczne_SFBCC

24.12.2015

Życzenia świąteczne od SFBCC Bydgoszcz

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Dynamika i nieograniczoność rozwoju Internetu to fakty niepodważalne i niosące za sobą różnorodnekonsekwencje. Wiedza na temat Internetu wciąż ewoluuje…

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!