20.07.2015

Festiwal BOSS 2015 – podsumowanie

Za nami kolejna edycja największego festiwalu biznesu w Polsce. Tej wiosny, między 16 marca a 18 kwietnia, w 19 miastach naszego kraju, już po raz dwunasty, organizowany był Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces. Jak przebiegała tegoroczna edycja największego projektu Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club? Czego dowiedzieliśmy się podczas wydarzenia? Kogo mogliśmy spotkać?

Podczas Festiwalu spotkały się dwa światy – świat młodych, ambitnych ludzi oraz świat przedsiębiorców, trenerów biznesu, mówców. To, co wyniknęło z tego spotkania, to ogromna liczba wymienionych kontaktów, niesamowita ilość przedstawionej praktycznej i merytorycznej wiedzy, a także moc pozytywnej energii, przekazywanej zarówno miedzy uczestnikami spotkań, jak i prelegentami.

Jak co roku, podczas Festiwalu mogliśmy spotkać ludzi, którzy mają ogromny wpływ na rozwój polskiej przedsiębiorczości – prelegentami byli m.in.: Rafała Brzoska, Michał Sadowski, Jacek Rozenek, Roman Kluska, Sławek Muturi.

Dzięki Festiwalowi BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces. młode, studiujące osoby mogą wysłuchać i poznać ludzi, którzy osiągnęli duży sukces zawodowy i chętnie dzielą się z nami swoimi historiami, jak również doświadczeniami życiowymi.

XII edycja Festiwalu to ponad 300 prelegentów, prowadzących prelekcje i warsztaty ze sprzedaży, komunikacji – szkoleniowcami były m.in. osoby z firmy PZU, Głównego Partnera (XII/tegorocznej edycji?) Festiwalu.

Rozwój osobisty jest bardzo ważnym elementem życia – zwłaszcza dla młodych osób. Podczas takich wydarzeń jak Festiwal BOSS, mamy dostęp do konkretnej, praktycznej wiedzy biznesowej – uczmy się od najlepszych.

Przygotowania do kolejnej edycji Festiwalu już ruszyły! Do zobaczenia w 2016 roku!

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski