11.11.2015

Inauguracyjny Konwent Przewodniczących Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club w Płocku

W ostatni weekend września bieżącego roku (26-27.09.2015 r.) członkowie Centrali, Przewodniczący regionów, menedżerowie projektów i szefowie Power Teamów spotkali się w Płocku, by zainaugurować nowy sezon w Fundacji i wypracować strategię działania na najbliższy rok akademicki.

W obradach, prowadzonych przez Prezesa Zarządu Fundacji, Łukasza Wawaka, wzięło udział około trzydziestu młodych liderów. Omówione zostały wizje rozwoju trzech największych projektów Fundacji – Festiwalu BOSS, konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości i Biznes Juniora, a także plany działań Power Teamów.

W przerwach między dyskusjami, członkowie Konwentu wzięli udział w szkoleniu z zakresu pozyskiwania partnerów w organizacji studenckiej, przygotowanym przez przedstawicieli Grupy PZU – Partnera Głównego Fundacji – Łukasza Trzeszczkowskiego i Tomasza Polewczyńskiego.

Zjazd był również okazją do pasjonujących rozmów i wymiany doświadczeń między regionami. Pomimo obszernego programu merytorycznego, nie zabrakło również czasu na integrację członków organizacji. Gospodarz – region Płock, zapewnił szereg atrakcji, dzięki czemu uczestnicy nie mogli się nudzić!

Inauguracyjny Konwent Przewodniczących to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, podczas którego mamy okazję wymienić doświadczenia i zdobyć kolejne umiejętności. Jednak przede wszystkim jest to czas podejmowania decyzji, które wpłyną na działalność i wizerunek Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club w roku akademickim 2015/2016.

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski