Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Projekty

Przedsiębiorcza Kobieta

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta skierowany jest do młodych kobiet, które są na początku swojej drogi zawodowej lub obierają inną ścieżkę kariery. Są wśród nich studentki, młode matki i bizneswomen.

Projekt ma na celu wspieranie przedsiębiorczości wśród kobiet. W ramach projektu organizowane są wydarzenia, podczas których kobiety mogą poznać biznes “od kuchni”, spotkać inne przedsiębiorcze kobiety zmagające z biznesem na co dzień, a także wysłuchać doświadczeń zaproszonych prelegentek.

Wszystkie prelekcje związane są z różnymi aspektami prowadzenia działalności gospodarczej, takimi jak: zakładanie firmy, zawiłości podatkowe, kierowanie zespołem, praca nad wizerunkiem

Projekt pokazuje także możliwości, jakie wynikają z prowadzenia własnej firmy: nienormowany czas pracy, zyski zależne od własnej pracy i satysfakcja z osiąganych celów. Zachęcamy również do podejmowania wyzwań oraz rozwoju osobistego, wspieramy i pokazujemy, że dzięki własnej pracy i charyzmie, można swoje marzenia przekuwać w cele.

W naszym projekcie biorą udział ciekawi i niecodzienni goście, którzy swoim doświadczeniem pomogli już wielu kobietom w stawianiu samodzielnych kroków. Przez wiele lat efektywnie wspieramy kobiety, które dziś już odnoszą sukcesy biznesowe na arenie polskiej i międzynarodowej.

Nasze projekty