Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Zespół

Adam Niespor

Przewodniczący Regionu

a.niespor@sfbcc.org.pl

Człowiek wielozadaniowy i kreatywny przedsiębiorca. Od dwóch lat stoi na czele własnej agencji eventowej, która organizuje wydarzenia dla największych firm. Członek MPI – stowarzyszenia zrzeszającego profesjonalnych organizatorów wydarzeń na całym świecie. Świat kreatywnego biznesu, marketingu i technologii nie ma przed nim tajemnic. Obecnie student Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Przedsiębiorczość i Finanse. Od 2019 przewodniczący Regionu Katowice SF BCC, gdzie aktywnie współpracuje z Katowicką i ogólnopolską lożą BCC oraz lokalnym środowiskiem biznesowym.

Izabela Lesiewicz

Wiceprzewodnicząca Regionu

i.lesiewicz@sfbcc.org.pl

Szczwany Lis z powołania. Stoi na czele własnej agencji content marketingowej specjalizującej się w branży szkoleniowej i HR. Copywriter, redaktor i specjalista ds. mediów społecznościowych i PR. Swoje doświadczenie uzyskała współpracując z agencją marketingową, firmą eventową, organizacjami NGO oraz pomagając w rozwoju polskim start-upom. Jeszcze na etapie szkoły średniej realizowała pierwsze autorskie projekty społeczne, m. in. we współpracy z kucharzami z programu MasterChef. Z Fundacją Studenckie Forum Business Centre Club współpracuje od pięciu lat. Pełniła rolę prelegenta podczas projektów: Festiwal BOSS w Katowicach i Kielcach oraz Biznes Junior, była członkinią działów HR i PR w Regionie Katowice, Menedżerem Ogólnopolskim X Gali Młodych Liderów i Specjalistą Ogólnopolskim ds. szkoleń i rozwoju w Centrali.

Wojciech Graf

Koordynator Działu IT

w.graf@sfbcc.org.pl

Na co dzień student III roku Informatyki na Uniwersytecie Ekonomiczny w Katowicach. Od zawsze zamiłowany w tematach cyberbezpieczeństwa i odpowiedzialnego korzystania z zasobów sieci zwanej Internetem. Z Fundacją Studenckie Forum Business Centre Club związany jest od listopada 2018 roku. Natomiast od sierpnia 2019 roku pełni w niej rolę koordynatora działu IT. Prywatnie człowiek wielozadaniowy nastawiony na rozwój i poszerzanie horyzontów.

Wiktoria Dziaduła

Koordynatorka Działu Human Resources

w.dziadula@sfbcc.org.pl

Studentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach (II stopień). Interesuje się nowymi technologiami, m.in. w kontekście architektury i projektowania. To połączenie zaowocowało w pracę nad nowym projektem – nowoczesną platformą związaną z branżą interior design, która jest w trakcie rozwoju. Wiktoria przez 2 lata była związana z Fundacją Laboratorium Architektury 60+ oraz Kołem Naukowym LAB60+ przy Wydziale Architektury PŚ. Od 2018 roku działa w Studenckim Forum Business Centre Club Region Katowice, a od grudnia br. koordynuje dział Human Resources. Założycielka oraz Liderka grupy badawczej architektury kosmicznej M.A.R.S.- Międzywydziałowy Astronomiczny Ruch Studentów, która zrzesza pasjonatów rozwoju sektora kosmicznego. Od 2018 wspiera jako Wolontariuszka wydarzenie dla kobiet w technologiach Women in Tech Fundacji Perspektywy. Entuzjastka popularyzacji nauki.

Agnieszka Bartniczek

Koordynatorka Działu Public Relations

a.bartniczek@sfbcc.org.pl

Ambitna, odważna i otwarta miłośniczka słowa. Od dzieciństwa znała jego moc i wartość. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na specjalizacji Public Relations. Content marketing, copywriting oraz działalność PR to coś, w czym czuje się jak ryba w wodzie. Doświadczona w działalności gastronomicznej, gdzie może rozwijać swoje umiejętności w budowaniu relacji z klientem oraz organizacji czasu i przestrzeni. Od roku zaangażowana w działalność Studenckiego Forum Business Center Club, a od niedawna koordynator Działu Public Relations. Prywatnie zakochana w turystyce górskiej i podróżach. Najchętniej połączyłaby to z marketingiem i stworzyła nową branżę. Zaraża pozytywnym myśleniem każdego kogo spotka, bo wie że dobre rzeczy zaczynają się w sercu i głowie każdego człowieka!

Maciej Myszor

Koordynator Działu Fundraising

m.myszor@sfbcc.org.pl

Na co dzień Koordynator w ogólnopolskiej sieci wypożyczalni samochodów i student Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku International Business. Z Fundacją Studenckie Forum Business Centre Club związany jest od 2018 roku. Obecnie pełni funkcję Koordynatora Pionu Fundraising w Regionie Katowice. Prywatnie biznesmen, filozof, filantrop i działacz społeczny.

Izabela Leonarcik

Koordynatorka projektu Marketing na miarę

i.leonarcik@sfbcc.org.pl

Studentka II roku Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Działaczka i aktywistka. Od najmłodszych lat udziela się wolontariacko oraz kształtuje swoje zdolności przywódcze. Była koordynatorem Światowych Dni Młodzieży w Częstochowie. Doświadczenie zaczęła zdobywać w sprzedaży, organizacji stoisk i obsłudze klienta podczas licznych targów i wydarzeń. Aktualnie pracuje jako lektor języka angielskiego prowadząc kursy z konwersacji. Studia to dla niej za mało, dlatego w 2019 roku rozpoczęła przygodę z SF BCC w Katowicach, gdzie zasiliła szeregi Działu Public Relations. Dodatkowo współtworzy projekt Przedsiębiorcza Kobieta jako członek zespołu oraz odpowiada za organizację projektu regionalnego Marketing z Głową, którego jest koordynatorem. Muzyka to jej ogromna pasja, dlatego jest członkiem Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Kocha duże miasta i włoski klimat.

Natalia Bauć

Koordynatorka projektu Przedsiębiorcza Kobieta

n.bauc@sfbcc.org.pl

 

Od 2019 roku Koordynatorka projektu Przedsiębiorcza Kobieta w Katowicach. Od samego początku studiów postawiła na dodatkową aktywność i działalność w organizacjach studenckich. Oprócz SF BCC zaangażowana w działalność Naukowego Koła Logistyki DIALOG, gdzie pracuje między innymi przy organizacji konferencji logistycznych, a także bierze udział w licznych projektach dla studentów. Obecnie studentka II stopnia logistyka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, jednak na dzień dzisiejszy jej aktualna praca wiąże się z szeroko pojętymi ubezpieczeniami na życie. Uznaje, że monotonia dnia codziennego zabija od środka, dlatego też stara się łapać i próbować nowych rzeczy.

Katarzyna Łataś

Koordynatorka projektu Business Junior

k.latas@sfbcc.org.pl

Studentka II stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club jest od października 2019 roku. Działalność w dziale Public Relations oraz koordynowanie projektu Biznes Junior jest dla niej możliwością zmierzenia się z zarządzaniem projektem w praktyce, lekcją odpowiedzialności, realizacji założeń i aktywnego działania. Ciekawa świata i ludzi. Chętnie rozmawia, a jeszcze chętniej słucha. Swoje doświadczenie budowała pracując w agencjach marketingowo-eventowych. W wolnych chwilach lubi próbować nowych rzeczy, łączy bliższe i dalsze podróże z fotografią.

Szymon Walter

Koordynator Festiwalu Boss

s.walter@sfbcc.org.pl

 

Student I roku doradztwa politycznego i publicznego na Uniwersytecie Śląskim. Właściciel agencji marketingowej Advengers – Strażnicy Kreatywności. Marketing w social mediach nie jest mu obcy. Od kilku lat pomaga promować firmy w mediach społecznościowych. Ponadto działa w agencji kreatywnej Fallow Deer. Od 2016 roku jest współorganizatorem największego turnieju szachowego w Polsce, Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół i Przedszkoli w szachach. Dodatkowo jest kilkukrotnym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów i reprezentuje barwy ekstraligowego klubu UKS 21 Podlesie w tej dyscyplinie. Współzałożyciel projektu Gramy w Szachy, który poprzez platformę edukacyjną zrzesza sympatyków królewskiej gry. Zwolennik automatyzacji biznesu i działania w biznesie na różnych jego płaszczyznach.

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!