31.05.2018

Konwent Ewaluacyjny Fundacji Studenckie Forum BCC

W ostatni weekend maja we Wrocławiu odbył się Konwent Przewodniczących. Był to czas pełen podsumowań, debat oraz planowania strategii na przyszły rok.

Menedżerowie Projektów oraz Pionów, a także Zarząd mieli okazję podsumować i przedstawić efekty swojej pracy podczas ostatniego roku. Był to bardzo owocny czas i SF BCC może pochwalić się wieloma sukcesami, m.in. partnerstwem medialnym z Business Insider, organizacją Gali Młodych Liderów czy dopięciem współpracy z PWC.

Następnie członkowie Fundacji mieli okazję popracować w grupach nad jednymi z ważniejszych kwestii dotyczącymi funkcjonowania Studenckiego Forum. Wspólnie wypracowano kilka istotnych rozwiązań, m.in.: stworzenie bazy wiedzy, rezygnacja z regionalnych działów IT na rzecz rozwoju zespołu ogólnopolskiego oraz praca nad zwiększeniem ilości osób w ogólnopolskich teamach zadaniowych.

Konwent był idealną okazją do zastanowienia się nad strategią SF BCC na przyszły rok, co pozwoli na sprawniejszą i efektywniejszą realizację celów i misji całej Fundacji.

 20180526_163133_005 IMG_7939

 

 

 

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski