25.06.2019

Konwent Szkoleniowy w Katowicach

Studenckie Forum Business Centre Club to miejsce szlifowania talentów menedżerskich. Za powodzeniem realizowanych przedsięwzięć stoją grupy ambitnych i pomysłowych wolontariuszy, które sprawne funkcjonowanie zawdzięczają liderom!

Burza mózgów na temat cech dobrego lidera była pierwszym zadaniem, z którym zmierzyli się uczestnicy ogólnopolskiego konwentu szkoleniowego, który odbył się 22-23 czerwca. Dyskusja ta wiodła do głównej myśli otwierającego konwent wystąpienia Prezes SF BCC Beaty Dzidzińskiej, która podkreśliła jak ważne jest, by liderzy nie bali się prosić o pomoc, gdy tylko jej potrzebują, ponieważ wcale nie świadczy to o ich słabości, a wręcz przeciwnie jest dowodem rozwagi.

Nieprzypadkowo zjazd zainaugurowany został właśnie taką tematyką – jego głównymi uczestnikami byli nowo wybrani liderzy – Przewodniczący Regionów oraz Menedżerowie Ogólnopolscy Pionów i Projektów. Spotkali się z Zarządem jeszcze przed wakacjami, aby wspólnie omówić plany na nadchodzący rok akademicki i zdobyć bezcenne wskazówki, które przydadzą im się na nowych stanowiskach.

Gościem specjalnym pierwszego dnia zjazdu był Dawid Baranek, Campus Ambassador partnera ogólnopolskiego Fundacji, czyli Jeronimo Martins, który przybliżył nam historię swojej firmy i opowiedział o możliwościach rozwoju w strukturach JM.

Konwent w Katowicach był pierwszą w nowej kadencji okazją do spotkania wolontariuszy, dlatego wyjątkowo ważna była integracja po bardzo pracowitym pierwszym dniu obrad. Towarzystwa dotrzymali nam alumni z Regionu Katowice. Oby atmosfera wszechobecnej współpracy i życzliwości towarzyszyła nam przez całą przyszłą kadencję!

65021078_10157320678692760_5020988490406428672_o

 

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski