Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Szkolenie z Ewą Wilmanowicz

Członkostwo w Studenckim Forum Business Centre Club to często unikalna okazja do spotykania wyjątkowych osób, które osiągnęły już sukcesy w dziedzinie biznesu i są wzorami do naśladowania w kwestii samorozwoju. Jedną z takich osób jest p. Ewa Wilmanowicz, która odwiedziła Olsztyn i przeprowadziła szkolenie dla członków naszego Regionu. Poznaliśmy rolę (niekoniecznie materialnych) wartości w biznesie […]

20.06.2019

Podsumowanie wyborów w Regionie Olsztyn

01.06.2019

Z jezior nad morze – Konwent Ewaluacyjny w Gdańsku

15.05.2019

„Kobieca twarz biznesu”- Przedsiębiorcza Kobieta Olsztyn 2019

PARTNERZY REGIONALNI
Partner główny

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner fundacji

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Anna Ciesielska, Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii Sp. z o.o.

„Wspieram i kibicuję takim inicjatywom. Pobudzają one w uczestnikach postawy proaktywne, edukują, networkingują. Przygotowywane programy są przemyślane i celowe. Zespół jest zaangażowany i merytoryczny. Aktywność SF BCC buduje moją nadzieję na kompetencje przyszłych menadżerów.”Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!