Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Podsumowanie wyborów w Regionie Olsztyn

Choć akademickie wakacje zbliżają się wielkimi krokami, my nie odchodzimy jeszcze od pracy – podstawą do wejścia w nowy rok pewnym krokiem jest świadome działanie od samego jego początku, czego gwarancją jest zarząd każdego regionu 💪 Wybory u nas już się odbyły, a członkowie zaufaniem obdarzyli Patryk Dziębowski, który będzie pełnił funkcję Przewodniczącego już drugą kadencję. Na […]

01.06.2019

Z jezior nad morze – Konwent Ewaluacyjny w Gdańsku

15.05.2019

„Kobieca twarz biznesu”- Przedsiębiorcza Kobieta Olsztyn 2019

10.07.2019

Szkolenie z Ewą Wilmanowicz

PARTNERZY REGIONALNI
Partner główny

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner fundacji

Projekty

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Anna Ciesielska, Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii Sp. z o.o.

„Wspieram i kibicuję takim inicjatywom. Pobudzają one w uczestnikach postawy proaktywne, edukują, networkingują. Przygotowywane programy są przemyślane i celowe. Zespół jest zaangażowany i merytoryczny. Aktywność SF BCC buduje moją nadzieję na kompetencje przyszłych menadżerów.”

Dr Marek Siemiński Katedra Organizacji i Zarządzania Wydziału Nauk Ekonomicznych

,,SF BCC daje możliwość połączenia teorii z praktyk. Kontakt z przedstawicielami świata biznesu, studiowanie dróg ich sukcesu, daje sposobność zaprojektowania własnej. SF BCC kreuje wiedzę i umiejętności, których studia nie są w stanie zaoferować.”

Paweł Harajda Współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, organizator takich eventów jak: Startup Weekend Olsztyn, specjalista od social media

,,Miło pracować z ludźmi, którym się chce zmieniać swoje otoczenia. Działania, którymi zajmuje się Studenckie Forum BCC pomagają wykształcić lepiej przygotowanych do realiów przedsiębiorców i pracowników. Są ważnym elementem dla każdego kto szuka kontaktu z biznesem i wiedzy proaktywnej.”Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!