Region:
Logo
Logo
Region:

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Rekrutacja do Studenckie Forum BCC

Pragniesz zdobyć doświadczenie? Chcesz poznać ambitnych ludzi i razem z nimi tworzyć ciekawe wydarzenia? Marzysz, by lepiej zarządzać czasem? W najbliższym czasie masz szansę zrealizować swoje plany. Studenckie Forum Business Centre Club rekrutuje do 31 października! Obszary, w których możesz się rozwijać to: – Pion FR Jeśli jesteś otwartą osobą która uwielbia nawiązywać nowe kontakty […]

10.10.2017

SFBCC Region Rzeszów rekrutuje!

29.04.2015

Pierwsze zajęcia w ramach Biznes Junior już za nami!

08.04.2015

I etap NZP rozstrzygnięty!

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!