Region: Toruń
Logo
Logo
Region: Toruń

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Ferie z Biznes Juniorem!

Ruszają zapisy na kolejną edycję projektu Biznes Junior – Akademia Młodej Przedsiębiorczości. Są bezpłatne warsztaty dla dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej. Poprzez zajęcia pobudzające kreatywność i rozwijające gry zespołowe, dzieci zapoznają się z podstawami ekonomii, finansów i szeroko rozumianego biznesu. Projekt obejmuje 3 spotkania składające się z części merytorycznej i części kreatywnej. […]

06.02.2014

Biznes Junior – Akademia Małego Biznesmena

31.10.2013

Zaprezentuj się na targach pracy z „Eurostudentem”!

17.10.2013

10. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Największy Festiwal Biznesu w Polsce, organizowany z myślą, o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

Ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę.

Marcin Osman
Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!