Region: Trójmiasto
Logo
Logo
Region: Trójmiasto

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Przedsiębiorcza Kobieta: Zainspiruj się na wiosnę!

Przedsiębiorcza Kobieta – wydarzenie, które jest ogólnopolską inicjatywą, ma na celu budowanie społeczności przedsiębiorczych kobiet i wspieranie je w rozwoju oraz zdobywaniu nowych umiejętności związanych z przedsiębiorczością. Nie jest to typowe wydarzenie szkoleniowo-warsztatowe, ponieważ priorytetem wydarzenia jest możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z rekinami biznesu. Po ponad rocznej przerwie, Przedsiębiorcza Kobieta wraca […]

31.03.2019

Finał NZP 2019

20.03.2019

Kolejna edycja Inteligencji Finansowej za nami!

09.10.2018

Konwent Inauguracyjny w Trójmieście!

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner fundacji

Projekty

Biznes po Męsku – jedyny taki cykl wydarzeń w Trójmieście dla mężczyzn pożądających za sukcesem.

„We do IT” to dwudniowe bezpłatne warsztaty skierowane do studentów i świeżo upieczonych absolwentów kierunków związanych z branżą IT.

Inteligencja Finansowa to jedno w największych wydarzeń w Trójmieście, poświęcone tematyce rynków finansowych.

Young Business Festival to jedno z największych wydarzeń dotyczących przedsiębiorczości i samorozwoju w Polsce. Organizatorem cyklu prelekcji i szkoleń w ramach festiwalu jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto przy współpracy z miastem Gdańsk.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Andrzej Tucholski, autor bloga jestkultura.pl

YBF to jedna z najbardziej profesjonalnych imprez dla młodych ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej. Dużo biznesu, dużo psychologii. Inteligentny dobór mówców i wysoki poziom przygotowania dla uczestników. Cieszę się, że mogłem być tego projektu częścią!

Sebastian Wilczewski, Nordea IT

„Miło mi było prowadzić warsztat na Young Business Festival. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wydarzenie było zorganizowane profesjonalnie.(…) Rekomenduje udział w warsztatach młodym i aktywnym osobom, które łakną sprawdzonej wiedzy oraz prowadzącym, którzy chcą zetknąć się z pozytywnienie nastawionymi uczestnikami.”

Michał Nowak, Manager Business Link Trójmiasto

„Podejście do relacji biznesowych oraz profesjonalizm wyróżniają się na tle innych organizacji studenckich na Pomorzu. Z przyjemnością polecam z nimi współpracę, zarówno w przypadku konkretnych projektów jak i dłuższej współpracy. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!