01.12.2015

V edycja #e-biznes festiwal

Od 2011 roku, poprzez projekt #e-biznes festiwal, zmieniamy spojrzenie na e-marketing, prezentując aktualne trendy w marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznesie.

Przez ostatnie 4 lata uczestnicy #ebiznesfest mieli okazję zapoznać się z praktyczną wiedzą osób z branży, dotyczącą zagadnień związanych z e-biznesem, marketingiem internetowym, analityką i tematami pokrewnymi.

Formuła #e-biznes festiwalu pozostaje niezmienna – podczas każdej edycji odwiedzamy różne miasta, gdzie organizujemy jednodniowe wydarzenia składające się na roadshow po Polsce. W tym roku byliśmy w Lublinie (21 października), Warszawie (22 października), Gdańsku (27 października), Wrocławiu (28 października) i Katowicach (29 października). Wielki finał odbył się 5-6 listopada w Krakowie.

W tym roku poruszyliśmy kilka z najbardziej palących tematów związanych z e-biznesem. Pokazaliśmy, w jaki sposób dobrze wykorzystać nowe media społecznościowe, skupiliśmy się także na korzyściach płynących ze stale szybko rozwijającej się analityki oraz tym, jak wykorzystać analizę danych w marketingu. Wyjaśniliśmy również, dlaczego Internet of Everything jest pojęciem, którego nie można bagatelizować.

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski