Region: Warszawa
Logo
Logo
Region: Warszawa

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Wyjazd integracyjny

 W dniach 22-24 listopada 2019 roku odbył się wyjazd integracyjny warszawskiego regionu Studenckiego Forum Buisness Centre Club. Tym razem postanowiliśmy nie wyruszać poza granice Mazowsza i trafiliśmy do Szydłowca, czyli niedużego, ale bardzo urokliwego miasteczka sąsiadującego z województwem świętokrzyskim. W wyjeździe wzięło udział większość członków naszej organizacji, a w szczególności wysoką frekwencją popisały się osoby, […]

09.10.2019

Rekrutacja!

28.06.2019

Konwent szkoleniowy w Katowicach

01.06.2019

Kolejne wydarzenie Przedsiębiorcza Kobieta 2019

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę.

Business Workout to cykl 3 warsztatów z doradztwa strategicznego w formie zespołowej pracy nad praktycznymi case’ami biznesowymi z zakresu marketingu, struktury organizacyjnej i finansów przedsiębiorstwa.

WeDoIT to dwudniowe, bezpłatne warsztaty o charakterze konkursowym. Grupą docelową są studenci i absolwenci kierunków związanych z branżą IT. Zadaniem uczestników będzie stworzyć koncepcję produktu z branży IT, który ma szansę być wdrożony na rynek.

Inteligencja Finansowa to projekt skierowany do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku finansowego oraz różnych metod inwestowania kapitału. Na wydarzeniu podejmowane są tematy takie jak kryptowaluty, inwestowanie w nieruchomości, czy też gra na giełdzie. Szkolenia prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach, a także wiedza i doświadczenie zaproszonych gości, pozwolą studentom na odkrycie własnych […]

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości to oryginalny projekt o zasięgu ogólnopolskim, który skierowany jest do uczniów szkół średnich i ukierunkowany na zdobycie wiedzy i kompetencji menadżerskich.

Marcin Osman Prezes Zarządu OSMPOWER

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes Master of Networking

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!