05.01.2018

Wyzwania SF BCC w 2018 roku

Nowy rok zawsze sprzyja nowym wyzwaniom, nie inaczej będzie również w przypadku planów Studenckiego Forum Business Centre Club.

Ostatnie miesiące pozwoliły nam dobrze się przygotować do nadchodzącego okresu. Za nami z liczne szkolenia, konwenty oraz Gala.

Rok 2018 zapowiada się niezwykle intensywnie – trwają pracę nad czterem sztandarowymi projektami Studenckiego Forum, Festiwal BOSS, Biznes Junior, Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości i Przedsiębiorcza Kobieta, które swoją realizację będą miały w Marcu i Kwietniu. W wielu Regionach odbędą się również wydarzenia pod hasłem Inteligencji Finansowej oraz autorskie projekty regionalne, takie jak Art Business Festiwal w Krakowie czy Young Business Festiwal w Trójmieście.

W tym roku niezwykle ważne dla Fundacji będą cele operacyjne i strategiczne związane z finansowaniem i wizerunkiem. Do najważniejszych zadań będzie należynowego partnera ogólnopolskiego, a także świadoma komunikacja i wzmocnienie wizerunku Studenckiego Forum w mediach społecznościowych i w internecie.

Plany są ambitne, wymagające wiele pracy i wytrwałości, lecz organizację tworzą wyjątkowi młodzi ludzie, którzy są w stanie sprostać wszystkim założonym na ten rok celom.

A już w styczniu zapraszamy na pierwsze wydarzenia realizowane przez SF BCC:
9.01.2018 – Wrocław – Spotkanie z Bossem

27.01.2018 – Białystok – Przedsiębiorcza Kobieta

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski