10.04.2015

XII edycja największego w Polsce Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces

Festiwal BOSS organizowany jest z myślą o młodych ludziach, pełnych zapału i chęci rozwoju, zorientowanych na sukces. Poprzez wystąpienia praktyków, inspirujemy i motywujemy do aktywności, ciągłego rozwoju oraz zakładania własnego biznesu. Pokazujemy drogi oraz kierunki osiągania sukcesu.

W tym roku, między 16 marca a 18 kwietnia, podczas Festiwalu, organizowanego w 19 miastach w Polsce, zobaczyć będzie można ponad 300 prelegentów, biznesmenów i doświadczonych trenerów, którzy poprowadzą darmowe wykłady i warsztaty. W gronie prelegentów znaleźli się m.in. Michał Sadowski, Andrzej Blikle, Roman Kluska, Jacek Rozenek, Ryszard Florek czy Sławomir Muturi.

Poprzednia edycja Festiwalu otrzymała tytuł „Studenckiego Projektu Roku” według PZU Kariera. Organizatorzy tegorocznej edycji zapewniają, że i w tym roku na uczestników wydarzenia czeka ogromna dawka wiedzy i inspiracji, niepowtarzalne doświadczenie oraz gotowa recepta na to, jak wydobyć i wykorzystać swój potencjał.

Uczestnicy Festiwalu wezmą udział w debatach, konferencjach, warsztatach, inspirujących spotkaniach i panelach dyskusyjnych, odbywających się w ramach 7 modułów tematycznych – Biznes & Startup, Menedżer 2.0, Coaching & Rozwój, Inżynieria & Innowacje, Finanse & Inwestycje, Kariera & Sukces oraz Kultura & Etyka.

Festiwal stwarza jedyną, tak unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb, panujących na rynku. Działania, przeprowadzane w jego ramach, uzupełniają lukę edukacyjną, istniejącą na polskich uczelniach wyższych. Dodatkowo, Festiwal tworzy przestrzeń stykania się różnorodnych światów, branż i grup interesów. Takie połączenie stwarza możliwości wymiany opinii, rozwiązań, spostrzeżeń i wizji funkcjonowania młodych ludzi, którzy teraz i w przyszłości będą tworzyć nasz kraj.

Festiwal BOSS 2015 nieustannie krzewi w młodych ducha przedsiębiorczości, ukazuje ludzką stronę biznesu, a przede wszystkim – udowadnia, że sukces jest na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy na www.festiwalboss.pl.

 

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski