Zarząd i centrala

Zarząd

Beata Dzidzińska
Prezes Zarządu
kontakt@sfbcc.org.pl

Pierwsza kobieta Prezes w Fundacji SF BCC.

Absolwentka klasy o profilu biznesowo-finansowym w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida oraz wydziału instrumentalnego w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie.
Absolwentka drugiego stopnia finansów i rachunkowości na wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od obsługi klienta, sprzedaży oraz księgowości wewnętrznej i świadczenia usług rachunkowych.

Fundację poznała podczas Festiwalu BOSS we Wrocławiu, a jej historia w organizacji rozpoczęła się od projektu Biznes Junior, a następnie pracowała przy Przedsiębiorczej Kobiecie. U progu wejścia do Zarządu Regionu Wrocław postawiła wszystko na jedną kartę. Uważa, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Szczerze mówi o tym, że nie marzy o sukcesie, tylko na niego pracuje. Jej ulubionym mottem są słowa Jana Pawła II – „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”.

W Studenckim Forum BCC fascynują ją ogromne możliwości rozwoju, które kreują wspaniali ludzie w Fundacji. Twierdzi, że to jedyna organizacja dla studentów w Polsce, w której można nauczyć się prowadzenia prawdziwego biznesu. Właśnie tę ideę, szerzenia postaw przedsiębiorczych, wraz ze swoim zespołem pragnie zaszczepić w kolejnych młodych Polakach.

 

 


Michał Pięciorek
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Operacyjnych
m.pieciorek@sfbcc.org.pl

Absolwent pierwszego stopnia Zarządzania Zasobami Ludzkimi na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Z Fundacją związany od roku akademickiego 2015/2016 kiedy został wybrany Koordynatorem Festiwalu BOSS. W roku akademickim 2016/2017 pełnił funkcję Przewodniczącego Regionu Katowice a od maja 2017 pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora ds. Operacyjnych.

Zawodowo związany z Lożą Katowicką Business Centre Club gdzie poza codzienną organizacją pracy Loży miał okazję w 2018 roku współorganizować 23 Śląską Galę Business Centre Club oraz projekt charytatywny „BCC Dzieciom”.

Zaangażowany w liczne  projekty m.in.: II i III Gala „Antracyty Biznesu”, IX Gala Młodych Liderów, Festiwal BOSS, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Mosty Ekonomiczne, Wjazd Adaptacyjny „Adapciak”, Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego.

Prywatnie wielki fan piłki nożnej, podróżowania, żeglarstwa, psychologii oraz sportów walki. Wierzy, że “Ci którzy są wystarczająco szaleni by myśleć że mogą zmienić świat, są tymi, którzy to robią” oraz że świat należy do ludzi odważnych, a w życiu trzeba umieć dostrzegać szanse i je wykorzystywać. I właśnie to stara się robić.

 


Kacper Romanowski
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. finansowo-administracyjnych
k.romanowski@sfbcc.org.pl

Absolwent finansów na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie student SGH.

W regionie SF BCC Warszawa znalazł się przypadkiem – słysząc o problemie przyjaciela w znalezieniu osoby na stanowisko Koordynatora XVI Festiwalu BOSS, zgłosił się i zaproponował wizję, dzięki której w październiku 2018 roku dołączył do organizacji.

Nastawiony na ciągły rozwój. Ceni zaangażowanie i proaktywność, a relacje opiera na zaufaniu – również przy prowadzeniu zespołu.

Pochodzi z Suwałk. Gra na gitarze, trenuje judo/bjj a jego najnowszą pasją jest taniec. Lubi próbować nowych rzeczy, choć to właśnie pizza pozostaje jego popisowym daniem gdy przychodzi mu gotować. W przyszłości planuje prowadzić własny biznes.

Wierzy w słowa: „Dobry manager, zapytany o to, co by zmienił w projekcie gdyby zaczynał od początku – powie, że wszystko”.


Paulina Mojsak
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. rozwoju
p.mojsak@sfbcc.org.pl

Studentka III roku Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Od ponad trzech lat intensywnie rozwija się w branży marketingu i Social Media i właśnie z tą dziedziną wiąże swoją przyszłość zawodową. Uwielbia szkolić ludzi i prowadzić warsztaty.

Do SF BCC dołączyła w październiku 2017 roku. Podczas swojej działalności w Fundacji podejmowała się kilku stanowisk. Zaczęła w Regionie Białystok jako członek projektów Akcja Motywacja oraz Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Następnie przez rok pracowała jako Koordynator Działu Public Relations oraz Menedżer ogólnopolski Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości.

Mimo że pochodzi z Podlasia, uwielbia góry. Wychodzi z założenia, że to działanie określa i ustala człowieka. Jest ono wydobywaniem siebie z chaosu, autostwarzaniem. Jej wizytówką jest uśmiech. Uważa, że to właśnie on jest najkrótszą drogą do drugiego człowieka.

Sekretarz Zarządu

Menedżerowie ogólnopolscy Pionów i Projektów


Mateusz Radziszewski
Menedżer ogólnopolski Projektu Inteligencja Finansowa
m.radziszewski@sfbcc.org.pl

Student III roki Ekonomii na specjalności Strategie biznesu i polityka gospodarcza w warunkach globalizacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Przygodę z SF BCC rozpoczął w 2017 roku, działając w Regionie Poznań. Zaczął od zajmowania się relacjami z partnerami w projektach Inteligencja Finansowa oraz Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Rok później został Koordynatorem Projektu Inteligencja Finansowa, a w kadencji 2019/2020 został jego Menedżerem ogólnopolskim.

Prywatnie pasjonat koszykówki, z którą się nie rozstaje od gimnazjum. Fan najlepszej ligi świata (NBA). Dla niej potrafi zarwać nockę nawet przed egzaminami – oby tylko obejrzeć mecz, a w przerwach między kwartami powtarzać materiał. Mateusz to także miłośnik piwa kraftowego i zarazem piwowar domowy.

Interesuje się szeroko pojętą ekonomią, a w szczególności polską gospodarką.


Rafał Kaufman
Menedżer ogólnopolski Projektu Business Workout
r.kaufman@sfbcc.org.pl

Absolwent Zespołu Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu na profilu informatycznym, a obecnie student drugiego roku Matematyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Szukając wartościowej organizacji, w której mógłby poznać realia biznesu trafił na stoisko SF BCC na swojej uczelni i po krótkiej rozmowie był przekonany, że znalazł to, czego szukał. W taki sposób jesienią 2018 roku rozpoczął swoją przygodę z Fundacją w regionie Kraków, gdzie zaintrygowany ideą projektu Business Workout postanowił współtworzyć drugą edycję tego wydarzenia. Po efektywnym roku pracy, nie tylko wyniósł praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania projektami, ale i przekonał się o słuszności organizowania warsztatów BW.

Wielokrotny finalista konkursu recytatorskiego w języku niemieckim, wolontariusz Szlachetnej Paczki, który gra na pianinie i stara się żyć aktywnie, czy to grając amatorsko w piłkę nożną, czy szusując zimą na nartach. Prawdziwy człowiek renesansu, który nie lubi stać w miejscu i uwielbia wyzwania. Wolny czas spędza z najbliższymi, ale lubi też odpłynąć w świat gier wideo. Uważa, że między rozrywką a pracą należy zawsze zachować horacjański „złoty środek”.


Dagmara Tworkowska
Menedżer ogólnopolska Projektu Przedsiębiorcza Kobieta
d.tworkowska@sfbcc.org.pl

Studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Kulturoznawstwo, ze specjalizacją Komunikowanie w mediach cyfrowych na Uniwersytecie w Białymstoku.

Do SF BCC dołączyła w październiku 2017 roku, ponieważ chciała robić coś więcej poza studiowaniem. Swoją przygodę rozpoczęła od działania przy Festiwalu BOSS oraz projekcie Przedsiębiorcza Kobieta, który skradł jej serce. W 2018 roku była jego koordynatorem regionalnym, a w tym roku zmierzy się z funkcją Menedżera ogólnopolskiego.

Cechuje ją empatia do drugiego człowieka oraz odwaga. Uwielbia przebywać wśród ludzi i z nimi współpracować. To z kontaktu z innymi czerpie energię i motywację do działania. Niepoprawna optymistka, z tendencją do podejmowania nowych wyzwań. Żałuje, że doba ma tylko 24 godziny. Miłośniczka planowania, solidnej organizacji i dobrej muzyki.

Ulubione motto to słowa Walta Disneya: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.”


Karolina Więcek
Menedżer ogólnopolska Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
k.wiecek@sfbcc.org.pl

Studiuje Politykę Społeczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, co wiąże się z jej społeczno-ekonomicznymi zainteresowaniami. Wraz z początkiem akademickiej nauki wstąpiła w szeregi SF BCC współtworząc projekty Biznes Junior, Przedsiębiorcza Kobieta oraz Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Po wnikliwym zaznajomieniu się z ostatnim wspomnianym projektem postanowiła spróbować swoich sił jako jego koordynatorka, a obecnie menedżerka. Uważa, że to mały krok dla człowieka, ale wielki dla… niej samej.

Od małego jej hobby to taniec, więc z pracą grupową, aktywnością i kreatywnym myśleniem jest za pan brat! Aktualnie stawia na nieustanny rozwój, zdobywanie doświadczenia, poznawanie świata, ludzi oraz samej siebie.

Kieruje się myślą Theodore’a Roosevelta: „Rób, co możesz, w miejscu, jakim jesteś i z tym, co masz”. Stara się więc nie odkładać swoich planów i celów na później, a konsekwentnie działać już „dzisiaj”, ponieważ „jutro” może przynieść tylko lepsze rozwiązania!

 


Diana Drake
Wicemenedżer ogólnopolska Pionu Fundraising
d.drake@sfbcc.org.pl

Jest studentką drugiego stopnia Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

W SF BCC jest od 2017 roku, gdzie swoją przygodę z fundraisingiem zaczęła od projektu We Do IT. Studenckie Forum przyciągnęło ją możliwością rozwoju w rożnych obszarach biznesu (HR, PR, FR) oraz kontaktem nie tylko ze studentami z całej Polski, ale z ludźmi, którzy odnieśli sukces w biznesie.
Planuje założyć własne przedsiębiorstwo, a SF BCC jest organizacją, w której widzi możliwość nauczenia się praktycznych aspektów jego prowadzenia.

Ceni w ludziach zaangażowanie, chęć rozwoju i odwagę do podejmowania nowych wyzwań.
Interesuje się e-commerce, startupami, finansami oraz negocjacjami.

Wolne chwile zawsze spędza w drodze – dzięki podróżom nie tylko zwiedza nowe miejsca, ale także poznaje nowych ludzi i inne kultury. Jej pasja to języki obce – zna już cztery i jest w trakcie nauki kolejnego.


Aleksandra Brodowska
Menedżer ogólnopolska Pionu Public Relations
a.brodowska@sfbcc.org.pl

Studentka Analizy i kreowania trendów, interdyscyplinarnego kierunku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, który zaszczepił w niej ideę projektowania skoncentrowanego na człowieku. Tam też poznała metodykę design thinking i ma już za sobą pierwsze doświadczenia jako moderator warsztatów. Z pasją śledzi rozwój mediów społecznościowych, których obsługę zna nie tylko z perspektywy odbiorcy, ale także nadawcy treści. Pewnie też dlatego przychodzi do kina punktualnie, aby nie ominąć żadnej reklamy.

Do Studenckiego Forum trafiła jesienią 2018 roku, gdy reaktywował się Region w jej rodzinnym Olsztynie. Przedstawione w aplikacji zainteresowania i doświadczenia przekonały ówczesny Zarząd Regionu do powierzenia funkcji Koordynatora Działu PR. Współtworzyła także projekt Przedsiębiorcza Kobieta Olsztyn. Wiosną 2019 roku została Wiceprzewodniczącą Regionu Olsztyn.

Na zewnątrz optymistka, lecz zawsze rozważy także rozwiązania na wypadek negatywnego biegu zdarzeń. Stąpa po ziemi twardo, ale z dobrym nastawieniem.


Luiza Miałkos
Menedżer ogólnopolska Projektu Festiwal BOSS
l.mialkos@sfbcc.org.pl

Studentka Energetyki na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.
Do SF BCC dołączyła jesienią 2018 roku. Zaczęła od działania równolegle w projektach Przedsiębiorcza Kobieta (gdzie zajmowała się fundraisingiem) oraz Festiwal BOSS, gdzie była odpowiedzialna za pozyskiwanie prelegentów, a także logistykę wydarzenia.
Aktualnie swoim pomysłom oraz kreatywności daje upust pełniąc funkcję Menedżera ogólnopolskiego Projektu Festiwalu BOSS. Pełna energii realizuje swoje pasje również w kole naukowym.

Swoje pomysły i projekty zawsze doprowadza je do finału, poszukując prostych i efektownych rozwiązań. Nigdy nie poddaje się w sytuacjach kryzysowych. Gdy projekt napotka kryzys, ochoczo stawia czoła wyzwaniu. Wiecznie aktywna, zaraża swą energią ludzi wokół.

Mimo, iż jej dni wypełnione są studiami oraz realizacją projektów, potrafi znaleźć czas na Netflix lub rozmowy ze znajomymi.

Inspiruje się słowami Księżnej Diany: „Rób dla innych coś dobrego bez oczekiwania na nagrodę. Niech wystarczy Ci świadomość, że ktoś kiedyś zrobi to samo dla Ciebie”.


Natalia Olpińska
Menedżer ogólnopolska Projektu Biznes Junior
n.olpinska@sfbcc.org.pl

Na co dzień studentka trzeciego roku Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. W semestrze zimowym mobilnie na Universidad Autonoma de Barcelona.

Swoją przygodę z Fundacją zaczęła jako Koordynator Projektu Biznes Junior w Regionie Warszawa.

Uwielbia pracę z ludźmi i nawiązywanie nowych znajomości. Niestraszne jej wystąpienia publiczne ani doba trwająca 32h. Od lat jest wychowawcą harcerskim, a obecnie zarządza pracą 120 osobowego szczepu.

W wolnym czasie sięga po szkicownik lub gitarę. Zdarzają się oczywiście wieczory z Netflixem. Przynajmniej część każdego lata spędza w Tatrach, śpiąc w schroniskach by nie musieć schodzić z gór. Ktoś ma ochotę na weekendowy wypad pod namiot? Wiecie, do kogo się odzywać!


Martyna Kazimierczak
Menedżer ogólnopolska Pionu Human Resources
m.kazimierczak@sfbcc.org.pl

Studentka trzeciego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Swoją przygodę ze Studenckim Forum rozpoczęła w marcu 2018 roku działając w Pionie HR oraz projekcie Przedsiębiorcza Kobieta. W organizacji najbardziej podoba jej się możliwość zdobywania nowej, praktycznej wiedzy oraz poznawania ludzi, którzy motywują do działania i sprawiają, że chce osiągać więcej.

Cechuje się ambicją, zaangażowaniem i uporem w dążeniu do wyznaczanych sobie celów. Wykorzystuje każdą nadarzającą się szansę do zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia. Bierze udział w projekcie mentoringowym, w którym ma okazję rozwijać się pod czujnym okiem profesjonalisty. Najbardziej w swoim życiu ceni ludzi i to, jak kształtują jej osobowość.

Uwielbia aktywnie spędzać swój czas. Jej pasją jest jazda konna. W wolnych chwilach chętnie czyta książki psychologiczne i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi.

Wierzy w słowa Briana Tracy’ego : „Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragniemy, nie na tym, czego się boimy”.


Tomasz Niejadlik
Menedżer ogólnopolski Pionu Prawnego
t.niejadlik@sfbcc.org.pl

Student trzeciego roku Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Swoją działalność rozpoczął jako fundraiser w projekcie Inteligencja Finansowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom SF BCC przyjął funkcję Menedżera ogólnopolskiego Pionu Prawnego. W Organizacji najbardziej ceni możliwość interdyscyplinarnego rozwoju dzięki szerokim możliwościom jakie stwarza Fundacja, współpraca z ludźmi z różnych kierunków studiów oraz kontakty z osobami ze świata biznesu.

Zwolennik aktywnego stylu życia. W wolnym czasie uprawia sport: latem bieganie i jazdę na rowerze, a zimą jazdę na nartach. Oprócz tego aby zachować harmonię między pracą, nauką a odpoczynkiem chodzi na siłownię i spotyka się ze znajomymi.

W życiu kieruje się zasadą, że na sukces pracuje się każdego dnia, więc każdą chwilę należy wykorzystać maksymalnie produktywnie.


Maciej Bebak
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. relacji
m.bebak@sfbcc.org.pl

Student ostatniego semestru Mechatroniki na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Pierwszą styczność z SF BCC miał jeszcze w liceum, kiedy brał udział w Najlepszych Zajęciach z Przedsiębiorczości. W czasie I roku studiów Koordynator Festiwalu BOSS w Regionie Kraków, następnie został Menedżerem ogólnopolskim Projektu Inteligencja Finansowa Aktualnie rozpoczyna swój czwarty rok w Studenckim Forum.

Wiecznie coś czyta, fan podcastów i sportu. Poza Fundacją angażuje się w różnego rodzaju projekty i wolontariaty, szukając ludzi mądrzejszych od siebie. Wierzy, że w przyszłości założy swój biznes, a doświadczenia z przeszłości pomogą mu prowadzić go skutecznie.


Karolina Killian
Menedżer Ogólnopolska Projektu We do IT
k. kilian@sfbcc.org.pl

Z wykształcenia matematyk i ekonomista. Ukończyła Uniwersytet Gdański oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Aktualnie koordynuje projekty rozwojowe dla największych firm w Polsce. Zaś 3-letni romans z branżą IT i inżynierii zaowocował stworzeniem naszego nowego projektu „We do IT”.

Z Fundacją Studenckie Forum Business Centre Club związana od sierpnia 2016 roku. Przygodę swoją rozpoczęła od wsparcia projektu „e-biznes” w dziale FR, następnie pełniła rolę współkoordynatora projektu „Inteligencja Finansowa”. Od sierpnia 2017 roku autor i koordynator nowego projektu „We do IT”.

W życiu najbardziej lubi muzykę, pierogi, góry i ludzi z pasją. Od małego dziecka związana z muzyką, laureatka wielu festiwali wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W 2014 wystąpiła w młodzieżowym musicalu „Na skrzydłach pasji” na deskach Elbląskiego Teatru im. Aleksandra Sewruka. W 2015 roku organizatorka akcji „Dzień dziecka w Zambii”. Paczki z zabawkami, przyborami szkolnymi i ubraniami trafiły do 3 placówek dziecięco- młodzieżowych prowadzonych przez misjonarzy w Zambii.

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski