04.09.2017

Zmiany w Zarządzie Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club

30 czerwca Rada Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club zatwierdziła nowego prezesa Zarządu. 1 września 2017 roku miejsce Łukasza Wawaka – ustępującego prezesa Fundacji, zajęła Beata Dzidzińska.

“Podczas mojej kadencji skupię się na budowaniu rozpoznawalności marki Fundacji SF BCC, ulepszeniu komunikacji wewnątrz organizacji oraz podjęciu współpracy z nowymi Partnerami” – tak o planach na najbliższe dwa lata mówi nowa liderka Fundacji, która do tej pory swoimi działaniami wspierała Region Wrocław.
Rozstrzygnięcie konkursu to nie koniec zmian w Zarządzie Fundacji SF BCC. W realizacji założonych celów wspomogą Beatę wybrani przez nią wiceprezesi: Aleksandra Gołuchowska (Region Kielce), Michał Pięciorek (Region Katowice) oraz Dominik Piliszek–Słowiński (Region Warszawa).

“Praca z Beatą, Michałem i Dominikiem to niezwykła przyjemność. Każdy z nas ma zupełnie inny charakter, ale dzięki temu każdy wnosi zupełnie nową wartość i to sprawia, że jesteśmy zgranym zespołem”. – mówi nowa Wiceprezes, Dyrektor ds. rozwoju Aleksandra Gołuchowska.
Gratulujemy nowemu Zarządowi i życzymy powodzenia w realizacji założonych celów.

 

Untitled design (9)

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski