Twoja Wizja Rozwoju Polski.

Działając pod auspicjami największej i najbardziej skutecznej organizacji skupiającej przedsiębiorców, doświadczeni problemami ludzi biznesu, w grudniu 2002 r. postanowiliśmy zorganizować przedsięwzięcie, które realnie na różnych płaszczyznach posłużyłoby rozwojowi przedsiębiorczości w Polsce. Dlatego tez przeprowadziliśmy szereg inicjatyw pod zbiorczą nazwą: Konkurs Twoja Wizja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Konkurs jest skierowany do ludzi młodych, którzy maja doświadczenia lub przemyślenia związane z tematem przedsiębiorczości. W ramach konkursu młodzi Polacy z całego świata przesyłają własne propozycje zmian w polskiej rzeczywistości, które mogą przyspieszyć rozwój przedsiębiorczości wśród polskiego społeczeństwa oraz sprawić, że młodzi Polacy nie będą musieli wyjeżdżać zagranicę w celu realizacji swoich marzeń.

Młodzieżowe propozycje są przekazywane na ręce Marszałka Sejmu i Premiera podczas uroczystości zakończenia konkursu w Sejmie RP, a następnie trafiają do prac Parlamentu Rządu RP.

Zrealizowane projekty