Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

_DSC_0001

Pierwsze spotkanie ogólne już za nami!

  A po spotkaniu udaliśmy się na małą integrację… poznajecie to miejsce? Niezawodny Pub Strych jak zwykle ugościł nas w iście królewski sposób Raz jeszcze gratulujemy wszystkim aplikantom pomyślnego przejścia rekrutacji i witamy w naszym zespole! Przed Wami pracowity rok, więc ładujcie akumulatory i zaczynamy działać Pamiętajcie, że „jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”! […]

plakat_rekrutacja_A3_aplikuj_planeta_dobra data

03.10.2017

Jak nie zmarnować czasu na studiach? – Rekrutacja czas start!

22051254_1772079092821038_7920289678299527581_o

03.10.2017

Zapraszamy na Akcję Motywację!

tartalina konkurs

24.08.2017

KONKURS NA WAKACYJNĄ FOTKĘ

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Termin: cyklicznie, kilka razy w roku Akcja Motywacja pod wodzą obecnego koordynatora to projekt równie zakręcony jak sam Karol. Pierwsze spotkanie AM w tym roku – "co mi dała praca w organizacji" odniosło wydźwięk jakiego nikt z grupy projektowej nawet się nie spodziewał. Wzmocniona po rekrutacji grupa projektowa planuje zorganizować jeszcze 2 spotkania o unikatowym […]

Krystyna Bezubik Doktor Literaturoznawstwa, Pisarka

”Jak wspominam współpracę z SF BCC? Nasuwają mi się na myśl trzy określenia: profesjonalizm, rzetelność i pozytywna energia. Kontakt z SF BCC wspominam jako jedno z ciekawszych i bardziej wartościowych doświadczeń swojej zawodowej ścieżki rozwoju".

Adrian Palak bdsklep.pl

"SF BCC w moim przypadku to doskonale wykorzystane 2 lata. To idealne miejsce do kształtowania postaw przedsiębiorczych i liderskich, które są niezbędnym czynnikiem odniesienia sukcesu. SF BCC to zespół ambitnych, kreatywnych oraz nastawionych na rozwój osób w otoczeniu, których warto postawić pierwszy krok w świecie biznesu ! "

Adam Gardocki Menager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Białystok

"Każdy projekt organizowany przez członków tej organizacji jest wykonywany na najwyższym poziomie, co przekłada się na rozwój postaw przedsiębiorczych wśród wszystkich osób, bez względu na wiek czy płeć. Bez wątpienia otwiera ona swoim członkom drzwi do świata wielkiego biznesu."Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!