Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

WYWIAD-ELA-3

Kto się kryje za Białymi Sukniami? Poznaj Elżbietę Wierzbicką – świat elegancji i sukcesu

Kilka słów o biznesie, życiu prywatnym, trendach modowych w świecie sukien ślubnych i nie tylko… Czyli wywiad z Elżbietą Wierzbicką – kobietą, która zachwyca klasą, urokiem i niesamowitą osobowością. Właścicielka czterech renomowanych salonów sukien ślubnych w ścisłym centrum Białegostoku. Aktywna zawodowo i prywatnie. Mówi: „Stąpam twardo po Ziemi czując, że mam dwie nogi: jedną nogą jest […]

wesołych świat

22.12.2018

Wesołych Świąt!

fot. lawreszuk.eu-3294

06.10.2018

Więcej niż studia! Rekrutacja do SF BCC

36573790_2079387435423534_7716574729187885056_n

04.07.2018

Zarząd 2017/2018

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Termin: cyklicznie, kilka razy w roku Akcja Motywacja pod wodzą obecnego koordynatora to projekt równie zakręcony jak sam Karol. Pierwsze spotkanie AM w tym roku – "co mi dała praca w organizacji" odniosło wydźwięk jakiego nikt z grupy projektowej nawet się nie spodziewał. Wzmocniona po rekrutacji grupa projektowa planuje zorganizować jeszcze 2 spotkania o unikatowym […]

Krystyna Bezubik Doktor Literaturoznawstwa, Pisarka

”Jak wspominam współpracę z SF BCC? Nasuwają mi się na myśl trzy określenia: profesjonalizm, rzetelność i pozytywna energia. Kontakt z SF BCC wspominam jako jedno z ciekawszych i bardziej wartościowych doświadczeń swojej zawodowej ścieżki rozwoju".

Adrian Palak bdsklep.pl

"SF BCC w moim przypadku to doskonale wykorzystane 2 lata. To idealne miejsce do kształtowania postaw przedsiębiorczych i liderskich, które są niezbędnym czynnikiem odniesienia sukcesu. SF BCC to zespół ambitnych, kreatywnych oraz nastawionych na rozwój osób w otoczeniu, których warto postawić pierwszy krok w świecie biznesu ! "

Adam Gardocki Menager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Białystok

"Każdy projekt organizowany przez członków tej organizacji jest wykonywany na najwyższym poziomie, co przekłada się na rozwój postaw przedsiębiorczych wśród wszystkich osób, bez względu na wiek czy płeć. Bez wątpienia otwiera ona swoim członkom drzwi do świata wielkiego biznesu."Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!