Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Festiwal BOSS - 2.04 (80 of 80)

XVI edycja BOSSkiego wydarzenia już za nami!

  Na początku kwietnia 2019r. odbyła się już XVI edycja ogólnopolskiego Festiwalu BOSS – Wejdź w buty BOSSa! Festiwal trwał dwa dni, 2-3 kwietnia. W Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku ponad 100 uczestników wzięło udział w prelekcjach, które z pewnością otworzyły im oczy na sukces.   Festiwal rozpoczął Sylwester Mariusz Pilipczuk dzieląc się […]

Bez nazwy-1

31.03.2019

Sukces malowany pędzlem… czyli Dorota Lange i jej świat wizażu

54

18.03.2019

Kurs przytulania worka z pieniędzmi

Wywiad Barbara Piekut-2

24.02.2019

Spektakl poruszający emocje i zmysły …. Czyli modowe „JA” Barbary Piekut

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Termin: cyklicznie, kilka razy w roku Akcja Motywacja pod wodzą obecnego koordynatora to projekt równie zakręcony jak sam Karol. Pierwsze spotkanie AM w tym roku – "co mi dała praca w organizacji" odniosło wydźwięk jakiego nikt z grupy projektowej nawet się nie spodziewał. Wzmocniona po rekrutacji grupa projektowa planuje zorganizować jeszcze 2 spotkania o unikatowym […]

Krystyna Bezubik Doktor Literaturoznawstwa, Pisarka

”Jak wspominam współpracę z SF BCC? Nasuwają mi się na myśl trzy określenia: profesjonalizm, rzetelność i pozytywna energia. Kontakt z SF BCC wspominam jako jedno z ciekawszych i bardziej wartościowych doświadczeń swojej zawodowej ścieżki rozwoju".

Adrian Palak bdsklep.pl

"SF BCC w moim przypadku to doskonale wykorzystane 2 lata. To idealne miejsce do kształtowania postaw przedsiębiorczych i liderskich, które są niezbędnym czynnikiem odniesienia sukcesu. SF BCC to zespół ambitnych, kreatywnych oraz nastawionych na rozwój osób w otoczeniu, których warto postawić pierwszy krok w świecie biznesu ! "

Adam Gardocki Menager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Białystok

"Każdy projekt organizowany przez członków tej organizacji jest wykonywany na najwyższym poziomie, co przekłada się na rozwój postaw przedsiębiorczych wśród wszystkich osób, bez względu na wiek czy płeć. Bez wątpienia otwiera ona swoim członkom drzwi do świata wielkiego biznesu."Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!