O nas

Misja, wartości i statut

SF BCC to młodzi, kreatywni ludzie z pasją.

Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków.

Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Nasze wartości

Ludzie

Największą wartością Studenckiego Forum są ludzie. Takie przeświadczenie towarzyszy nam od samego początku istnienia naszej organizacji. Jesteśmy aktywni, otwarci, pełni pasji i odważni. Nie boimy się podejmować wyzwań, dlatego udaje nam się realizować rozwojowe projekty, które wpływają na nas i otoczenie.

Kreatywność

Tworzymy i realizujemy projekty oraz znajdujemy rozwiązania, które często wydają się być trudne, a nawet niewykonalne. Jesteśmy twórczy i wraz z organizacją wychodzimy poza schematy myślowe funkcjonujące w otoczeniu. Chcemy spełniać swoje marzenia oraz dajemy przestrzeń dla pomysłów i ich realizacji.

Jakość

Uczymy się i jesteśmy nastawieni na rozwój, ale również dzielimy się doświadczeniami. Aby zapewnić odpowiedni poziom naszych przedsięwzięć, korzystamy z wiedzy naszych poprzedników. Wymagamy dużo od siebie i innych, dzięki czemu budujemy markę organizacji, która stale ewoluuje i realizuje działania na profesjonalnym poziomie.

Zaangażowanie

Studenckie Forum powstało z zaangażowania, pasji, a także chęci zmian i polepszenia sytuacji przedsiębiorców w Polsce. Przyciąga ludzi ambitnych i przedsiębiorczych, którzy chcą się rozwijać i zdobywać doświadczenie. Dzięki inicjatywie i ogromnej determinacji skutecznie realizujemy misję Studenckiego Forum.

Zapoznaj się z naszym statutem

Zarząd i centrala

Beata Dzidzińska

Beata Dzidzińska

Prezes Zarządu

Ukończyła finanse i rachunkowość oraz project management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od obsługi klienta, sprzedaży oraz księgowości wewnętrznej i świadczenia usług rachunkowych.

Fundację poznała podczas Festiwalu BOSS we Wrocławiu, a jej historia w organizacji rozpoczęła się od projektu Biznes Junior, a następnie pracowała przy Przedsiębiorczej Kobiecie. U progu wejścia do Zarządu Regionu Wrocław postawiła wszystko na jedną kartę i wystartowała na prezesa Zarządu Fundacji SF BCC.

Uważa, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Szczerze mówi o tym, że nie marzy o sukcesie, tylko na niego pracuje. Jej ulubionym mottem są słowa Jana Pawła II – „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”.

W Studenckim Forum BCC fascynują ją ogromne możliwości rozwoju, które kreują wspaniali ludzie w Fundacji. Twierdzi, że to jedyna organizacja dla studentów w Polsce, w której można nauczyć się prowadzenia prawdziwego biznesu. Właśnie tę ideę, szerzenia postaw przedsiębiorczych, wraz ze swoim zespołem pragnie zaszczepić w kolejnych młodych Polakach.

Michał Pięciorek

Michał Pięciorek

Wiceprezes Zarządu,
Dyrektor ds. operacyjnych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na wydziale Zarządzania.

Z Fundacją związany od 2015 roku. Na początku swojej działalności, został wybrany na koordynatora Projektu Festiwalu BOSS. Następnie, w roku akademickim 2016/2017 pełnił funkcję Przewodniczącego Regionu Katowice, a od maja 2017 pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora ds. Operacyjnych.

W latach 2018-2020 był związany zawodowo z Lożą Katowicką Business Centre Club gdzie poza codzienną organizacją pracy Loży, miał okazję współorganizować 23 i 24 Śląską Galę Business Centre Club, a także 14 i 15 edycję projektu charytatywnego „BCC Dzieciom”.

W latach 2016-2018 działał w Parlamencie Studenckim Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – pełniąc funkcję Członka Prezydium ds. Projektów, członka Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego, członka Rady Wydziału Zarządzania oraz Pełnomocnika Wydziału Zarządzania

Prywatnie wielki fan piłki nożnej, podróżowania, żeglarstwa, psychologii oraz sportów walki. Wierzy, że ,,Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy to robią” oraz że świat należy do ludzi odważnych, a w życiu trzeba umieć dostrzegać szanse i je wykorzystywać. Właśnie to stara się robić.

Paulina Mojsak

Paulina Mojsak

Wiceprezes Zarządu,
Dyrektor ds. rozwoju

Absolwentka I stopnia Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Od ponad trzech lat intensywnie rozwija się w branży marketingu i social media – właśnie z tą dziedziną wiąże swoją przyszłość zawodową. Uwielbia prowadzić szkolenia i przekazywać innym wiedzę.

Do SF BCC dołączyła w październiku 2017 roku. Podczas swojej działalności w Fundacji podejmowała się kilku stanowisk. Zaczęła w Regionie Białystok jako członek projektów Akcja Motywacja oraz Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Następnie przez rok pracowała jako Koordynator Działu Public Relations oraz Menedżer ogólnopolski Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości.

Mimo że pochodzi z Podlasia, uwielbia góry. Regularnie podróżuje.Twierdzi, że tym co określa człowieka jest działanie i jest ono wydobywaniem siebie z chaosu, auto-stwarzaniem. Jej wizytówką jest uśmiech. Uważa, że to właśnie on jest najkrótszą drogą do drugiego człowieka.

Maciej Bebak

Maciej Bebak

Wiceprezes Zarządu,
Dyrektor ds. relacji

Absolwent I stopnia Mechatroniki na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Pierwszą styczność z SF BCC miał jeszcze w liceum, kiedy brał udział w Najlepszych Zajęciach z Przedsiębiorczości. W czasie I roku studiów był Koordynator Festiwalu BOSS w Regionie Kraków, następnie został Menedżerem ogólnopolskim Projektu Inteligencja Finansowa Aktualnie rozpoczyna swój czwarty rok w Studenckim Forum.

Nieustannie coś czyta, fan podcastów i sportu. Poza Fundacją angażuje się w różnego rodzaju projekty i wolontariaty, szukając ludzi mądrzejszych od siebie. Wierzy, że w przyszłości założy swój biznes, a doświadczenia z przeszłości pomogą mu prowadzić go skutecznie.

Firmy członków

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!