O nas

Misja, wartości i statut

SF BCC to młodzi, kreatywni ludzie z pasją.

Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków.

Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Nasze wartości

Ludzie

Największą wartością Studenckiego Forum są ludzie. Takie przeświadczenie towarzyszy nam od samego początku istnienia naszej organizacji. Jesteśmy aktywni, otwarci, pełni pasji i odważni. Nie boimy się podejmować wyzwań, dlatego udaje nam się realizować rozwojowe projekty, które wpływają na nas i otoczenie.

Kreatywność

Tworzymy i realizujemy projekty oraz znajdujemy rozwiązania, które często wydają się być trudne, a nawet niewykonalne. Jesteśmy twórczy i wraz z organizacją wychodzimy poza schematy myślowe funkcjonujące w otoczeniu. Chcemy spełniać swoje marzenia oraz dajemy przestrzeń dla pomysłów i ich realizacji.

Jakość

Uczymy się i jesteśmy nastawieni na rozwój, ale również dzielimy się doświadczeniami. Aby zapewnić odpowiedni poziom naszych przedsięwzięć, korzystamy z wiedzy naszych poprzedników. Wymagamy dużo od siebie i innych, dzięki czemu budujemy markę organizacji, która stale ewoluuje i realizuje działania na profesjonalnym poziomie.

Zaangażowanie

Studenckie Forum powstało z zaangażowania, pasji, a także chęci zmian i polepszenia sytuacji przedsiębiorców w Polsce. Przyciąga ludzi ambitnych i przedsiębiorczych, którzy chcą się rozwijać i zdobywać doświadczenie. Dzięki inicjatywie i ogromnej determinacji skutecznie realizujemy misję Studenckiego Forum.

Zapoznaj się z naszym statutem

Zarząd i centrala

Adrian Depa

Adrian Depa

Prezes Zarządu

Pochodzący z Rzeszowa przedsiębiorca, wolontariusz i działacz społeczny

Prezes Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club oraz Przewodniczący Zespołu Stałego ds. Młodzieżowych Rad w Polskiej Radzie Organizacji Młodzieżowych, a także były Przewodniczący XIII, XIV oraz XV Kadencji Rady Młodzieży Rzeszowa, obecnie jej honorowy członek. Student Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, a prywatnie fan motoryzacji, biznesu, polityki i rozwoju osobistego. Głównym celem jego działalności jest pokazanie potencjału młodych Polaków na arenie krajowej i międzynarodowej, a także szeroko pojęty rozwój przedsiębiorczości w kraju.

Izabela Jurasz

Izabela Jurasz

Wiceprezes Zarządu ds. Relacji

Związana z  Fundacją Studenckie Forum Business Centre Club od 2020 roku. Przewodnicząca regionu Rzeszów w  Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club w latach 2021-2023. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku finanse i rachunkowość. Obecnie pracuje w międzynarodowej korporacji na stanowisku starszej księgowej z językiem niemieckim. Izabela interesuje się językami obcymi, sportem, finansami i aktualnie kształci się w kierunku doradztwa podatkowego.

Sebastian Portka

Sebastian Portka

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. finansowo-administracyjnych

Młody przedsiębiorca, student, aktywista, ekspert sprzedaży i zarządzania projektami. Od 2015 roku aktywnie zaangażowany w biznes i aktywizm na rzecz ambitnej oraz przedsiębiorczej młodzieży w Europie. Obecnie zaangażowany jako Wiceprezes Studenckiego Forum Business Centre Club, jednej z największych fundacji w Polsce działającej na rzecz przedsiębiorczej młodzieży. Wiceprezes Fundacji Polskiego Przemysłu Kosmicznego działającej na rzecz najlepszego połączenia edukacji, technologii i przedsiębiorczości. Dodatkowo doradca handlowy AIESEC Polska. Biznesowy założyciel Coder Score – platformy opartej na algorytmach AI oceniającej umiejętności specjalistów IT w procesie rekrutacji oraz szef sprzedaży polskiej firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem.

Wojciech Fokczyński

Wojciech Fokczyński

Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych

Student Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od szkoły średniej związany z działaniami społecznymi i projektami. Współzałożyciel stowarzyszenia “Inny wymiar”. Z zawodu project manager związany z branżą edukacyjną i szkoleniową. Entuzjasta tworzenia nowych modeli biznesowych. W tym obszarze prowadzi również badania, publikując artykuły anglojęzyczne. Prywatnie fan muzyki, radia i biegów górskich.

Firmy członków

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!