Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Aktualności

11.03.2017

Bo we mnie jest SENS!

Uczy, rozwija, inspiruje – taka jest „Przedsiębiorcza Kobieta”. Ogólnopolski Projekt Studenckiego Forum Business Centre Club, który od lat pozwala jego uczestniczkom na nawiązywanie nowych kontaktów oraz wspólną wymianę doświadczeń z osobami, którym udało się osiągnąć sukces w biznesie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już 18 marca 2017 do Restauracji Forma w Białymstoku, ul. Odeska 1 (budynek Opery Podlaskiej).
Naszemu projektowi towarzyszyć będzie hasło: Bo we mnie jest SENS!. Na wydarzeniu poruszone zostaną tematy m.in. tworzenia biznesplanu, istoty prowadzenia portali dla kobiet, zalet i trudności prowadzenia własnej działalności. Każda z prelegentek podzieli się swoją historią i przykładami zaczerpniętymi z własnych, realnych doświadczeń.

Nie może Cię tam zabraknąć !

Na scenie wystąpią:

Alicja Rudnicka
Założycielka Szpilek po godzinach i grupy Szpilek w biznesie, strefy dla kobiet w której biznes spotyka się ze zrównoważonym rozwojem. Lwica Biznesu 2015.

Justyna Krawczyk
Właścicielka i założycielka firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowany Style Coach. Absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie. Autorka książki "Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków"

Elżbieta Stankowiak
Założycielka i redaktor Obcasów Podlasia. Portalu, który jest miejscem inspiracji i dobrych rad, a przede wszystkim zbiorem wszystkich wspaniałych kobiet z naszego regionu.

Wydarzenie poprowadzi:
Magdalena Gołaszewska- dziennikarka i prezenterka, która już po raz kolejny uświetni swoją obecnością nasze wydarzenie.

Podczas spotkania będzie też czas na przerwę integracyjną i liczne niespodzianki, m.in. każda z uczestniczek otrzyma specjalny prezent od ogólnopolskiego partnera projektu- firmy Vianek i Sylveco, które wspierają Przedsiębiorcze Kobiety w ich działaniach!

Mamy nadzieje, że taka forma spotkania będzie satysfakcjonująca zarówno dla studentek jak i kobiet aktywnych zawodowo.

Nie bójmy się własnych możliwości.

Nauczmy się je efektywnie wykorzystywać!

SPĘDŹ SOBOTNIE POPOŁUDNIE RAZEM Z NIAMI !

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

https://we-mnie-jest-sens.evenea.pl/

Serdecznie zapraszamy !

Kategorie
Nasze projekty