Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Rekomendacje

Krystyna Bezubik Doktor Literaturoznawstwa, Pisarka

”Jak wspominam współpracę z SF BCC? Nasuwają mi się na myśl trzy określenia: profesjonalizm, rzetelność i pozytywna energia. Kontakt z SF BCC wspominam jako jedno z ciekawszych i bardziej wartościowych doświadczeń swojej zawodowej ścieżki rozwoju".

Adrian Palak bdsklep.pl

"SF BCC w moim przypadku to doskonale wykorzystane 2 lata. To idealne miejsce do kształtowania postaw przedsiębiorczych i liderskich, które są niezbędnym czynnikiem odniesienia sukcesu. SF BCC to zespół ambitnych, kreatywnych oraz nastawionych na rozwój osób w otoczeniu, których warto postawić pierwszy krok w świecie biznesu ! "

Adam Gardocki Menager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Białystok

"Każdy projekt organizowany przez członków tej organizacji jest wykonywany na najwyższym poziomie, co przekłada się na rozwój postaw przedsiębiorczych wśród wszystkich osób, bez względu na wiek czy płeć. Bez wątpienia otwiera ona swoim członkom drzwi do świata wielkiego biznesu."

Elżbieta Wierzbicka Właścicielka Salonów Mody Ślubnej Damskiej i Męskiej

"Bardzo miło wspominam współpracę ze SF BCC Region Białystok.
 To prężnie działająca organizacja, która obala wszelkie stereotypy i zrzesza ambitnych młodych ludzi. Organizowane przez nich eventy to akcje na najwyższym poziomie, odpowiednio koordynowane i profesjonalne – aż duma rozpiera, że to wszystko robią studenci!"

Monika Woroniecka Fotografia Moniki Woronieckiej

"Pamiętam swój pierwszy, profesjonalny reportaż. Jako fotograf SF BCC miałam za zadanie uwiecznić "Przedsiębiorczą Kobietę".
Obecnie założyłam własną firmę, wykorzystuję wszystkie nabyte umiejętności. Wiem, że organizacja była jednym z ważnych kroków do osiągnięcia celu. Było warto!!"

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

“Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

“Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

“W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. “