Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Aktualności

11.04.2019

XVI edycja BOSSkiego wydarzenia już za nami!

 

Na początku kwietnia 2019r. odbyła się już XVI edycja ogólnopolskiego Festiwalu BOSS – Wejdź w buty BOSSa! Festiwal trwał dwa dni, 2-3 kwietnia. W Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku ponad 100 uczestników wzięło udział w prelekcjach, które z pewnością otworzyły im oczy na sukces.

 

Festiwal rozpoczął Sylwester Mariusz Pilipczuk dzieląc się z uczestnikami wiedzą na temat "czytania klienta", natomiast Paweł Paszkowski odpowiedział na pytanie "Jak efektywnie zbudować własny e-commerce?". Podsumowaniem pierwszego dnia prelekcji było uświadomienie uczestników, kiedy jest odpowiedni czas na sukces, przez Konrada Schinske.

Drugiego dnia prelekcji została odkryta tajemnica słynnego powiedzenia "Od zera do milionera" przez Oskara Irzyka. Natomiast Jan Jankowski przybliżył nam jak prowadzić biznes przez media społecznościowe. Ukoronowaniem festiwalu było spełnione marzenie przedsiębiorcy Macieja Aniserowicza.

 

Fotorelację z tego wydarzenia zapewnili Marcin Surynowicz oraz GONZO – fotografia sportowa.

Partnerami wydarzenia byli:

Sponsor głowny: Miasto Białystok

Partnerzy główni: PKO Bank Polski, EF Education First

Partnerzy strategiczni: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Partnerzy wspierający: Garden Białystok, East Cars Nie mam czasu, myje auto. Auto Detailing, BiałystokOnliline.pl, Pijalnia Wódki i Piwa Białystok, LAWMORE, Jeronimo Martins Polska S.A,  DO IT crew, PWC, XEMI ERP

 

 

 

 

 

 

Kategorie
Nasze projekty