Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

rekrutacja

RUSZYŁA REKRUTACJA 2016!

Jeśli jesteś kreatywny, przedsiębiorczy oraz masz duża ilość pomysłów-dołącz do NAS ! Wejdź na http://sfbcc.org.pl/rekrutacja/czestochowa/ i prześlij Nam swoją aplikację. Na zgłoszenia czekamy do 28.10.2016r. Masz jakieś pytania??? Pisz do Nas śmiało !

boss2016z3

26.04.2016

Festiwal BOSS – Relacja

boss2016z1

14.04.2016

Festiwal BOSS 2016 – Harmonogram trzeciego dnia

boss2016

06.04.2016

Festiwal BOSS 2016

PARTNERZY REGIONALNI
Sponsor główny
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Biznes Junior to innowacyjny projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Spotkania mają na celu: – zapoznanie dzieci z podstawowymi pojęciami z zakresu gospodarki, ekonomii i biznesu w atrakcyjny, zrozumiały i przystępny sposób, – naukę praktycznego myślenia i działania w społeczeństwie, – zaszczepienie postawy proaktywnej od najmłodszych lat, – pobudzanie oraz stymulowanie kreatywności i innowacyjności.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!