Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

INTELIGENCJA FINANSOWA – Konkurs

Mamy przyjemność ogłosić konkurs, którego główną nagrodą są VOUCHERY do Piekarnik + Fabryka Częstochowa na dwie podwójne zapiekanki oraz dwa podwójne ziemniaki. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu. REGULAMIN KONKURSU:  § 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE Organizatorem Konkursu jest Studenckie Forum Business Centre Club Region Częstochowa, ul. Armii Krajowej 36/53b, 42-200 Częstochowa. Partnerem i fundatorem nagród […]

15.02.2018

Festiwal Inteligencja Finansowa, czyli jak dobrze inwestować?

13.10.2017

Rekrutacja do Studenckie Forum BCC

23.03.2017

Festiwal BOSS 2017

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Biznes Junior to innowacyjny projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Spotkania mają na celu: – zapoznanie dzieci z podstawowymi pojęciami z zakresu gospodarki, ekonomii i biznesu w atrakcyjny, zrozumiały i przystępny sposób, – naukę praktycznego myślenia i działania w społeczeństwie, – zaszczepienie postawy proaktywnej od najmłodszych lat, – pobudzanie oraz stymulowanie kreatywności i innowacyjności.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!