Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Prelegenci – Inteligencja Finansowa 2019

W tegorocznym festiwalu Inteligencji Finansowej mamy zaszczyt gościć prelegentów o ogromnym potencjale oraz wiedzy. Paweł Salamucha Zaangażowany w popularyzację idei przedsiębiorczości wśród młodzieży. Ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Ekonomiczną im. Edwarda Wiśniewskiego. Od 2007 Członek Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ostrołęckie Forum Gospodarcze, w tym także roku pojawiło się u niego zainteresowanie Giełdą Papierów Wartościowych, od 2010 działa jako […]

13.02.2019

Inteligencja Finansowa 2019

X Gala Młodych Liderów

06.01.2019

X Gala Młodych Liderów

08.04.2018

Festiwal BOSS 2018 – Tu zaczyna się Twój Biznes

PARTNERZY REGIONALNI
Partner główny
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Biznes Junior to cykliczny projekt skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców. Ma na celu promowanie postawy przedsiębiorczej oraz zachęcenie do szukania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań. Poprzez prelekcje z ludźmi biznesu chcemy pokazać uczniom, jak tworzy się własne przedsiębiorstwo, czym jest ekonomia, prawo, bankowość, zarządzanie. Informacje są przekazywane w sposób prosty i […]

Inteligencja Finansowa to projekt, którego celem jest przybliżenie studentom możliwości efektywnego zarządzania kapitałem oraz sposobów jego pomnażania. To dawka wiedzy dla przyszłych inwestorów zainteresowanych tematyką finansów, zakładania własnego biznesu, strategii biznesowych czy zarządzania. Tematy prelekcji sięgają inwestycji, nieruchomości, giełdy, kryptowalut, tradingu, rynków finansowych oraz zarządzania kapitałem. W 2019 roku społeczność studencka oraz lokalni przedsiębiorcy będą […]

Misja „Przedsiębiorcza Kobieta” to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!