Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Festiwal BOSS 2018 – Tu zaczyna się Twój Biznes

Ogromnymi krokami, zbliża się BOSSkie wydarzenie do Częstochowy.  Pomiędzy 9, a 12 kwietnia na Wydziale Zarządzania Politechnice Częstochowskiej odbędzie się Festiwal BOSS – Tu zaczyna się Twój Biznes. Festiwal BOSS to ogólnopolskie wydarzenie o charakterze biznesowo-edukacyjnym, które realizowane jest w 11 największych miastach w Polsce. Festiwal powstał z myślą  o młodych, ambitnych ludziach chcących się rozwijać zawodowo. […]

18.02.2018

INTELIGENCJA FINANSOWA – Konkurs

15.02.2018

Festiwal Inteligencja Finansowa, czyli jak dobrze inwestować?

13.10.2017

Rekrutacja do Studenckie Forum BCC

PARTNERZY REGIONALNI
Partner główny
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Biznes Junior to innowacyjny projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Spotkania mają na celu: – zapoznanie dzieci z podstawowymi pojęciami z zakresu gospodarki, ekonomii i biznesu w atrakcyjny, zrozumiały i przystępny sposób, – naukę praktycznego myślenia i działania w społeczeństwie, – zaszczepienie postawy proaktywnej od najmłodszych lat, – pobudzanie oraz stymulowanie kreatywności i innowacyjności.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!