Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Nasza kadra

Kinga Jędrysiak
Przewodnicząca Regionu Częstochowa
Koordynator Pionu PR

Studentka Finansów i rachunkowości drugiego roku Politechniki Częstochowskiej. Przyszłość planuje wiązać ze specjalizacją inwestycje i nieruchomości. Studenckim Forum BCC zachłysnęła się po Inteligencji Finansowej i od razu podjęła decyzję o dołączeniu do SF’owego teamu. Od maja pełniła funkcję koordynatora PR zajmując się social media. W czerwcu została Wiceprzewodniczącą ds. rozwoju, natomiast od października pełni funkcję Przewodniczącej Regionu Częstochowa. Twierdzi, że Studenckie Forum jest idealną szansą na poznanie własnego siebie, swoich możliwości i poszerzenia własnych horyzontów. Sporty wodne i zimowe nie są jej obce. W szczególności windsurfing, żeglarstwo, snowboard i narty. Na co dzień kieruje się twierdzeniem, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych.
   E-mail: k.jedrysiak@sfbcc.org.pl
   Tel.: +48 784 548 890

Magdalena Kamińska
Wiceprzewodnicząca ds. rozwoju
Koordynator Pionu HR

Studentka II roku finansów i rachunkowości na Politechnice Częstochowskiej. Do SF przyłączyła się w marcu 2018 roku, poszukując możliwości rozwoju i wyzwań. W życiu dąży do poszerzenia swojej wiedzy  i spróbowania sił w różnych dziedzinach biznesu. Od czerwca zajmuje się działem HR w Studenckim Forum. W wolnym czasie lubi czytać książki związane z ekonomią oraz oglądać mecze piłki nożnej. W przyszłości marzy o założeniu własnej restauracji, bo gastronomia to jej wielka pasja.
Uważa, że to właśnie wiedza jest kluczem do sukcesu i tym kieruje się w życiu.

   E-mail: m.kaminska@sfbcc.org.pl
   Tel.: +48 667 855 255

Michał Hajduk
Koordynator Pionu FR

Student Finansów i Rachunkowości na Politechnice Częstochowskiej .Do Studenckiego Forum Business Centre Club wstąpił 1 września. Swoje działanie skupia na Fundraisingu . W wolnym czasie zgłębia wiedzę na temat inwestycji w nieruchomości oraz na temat ogólnie pojętej motoryzacji. Relaksują go długie spacery oraz gra w bilard. W formie odskoczni od zajęć na Politechnice Częstochowskiej wybiera edukację przez zabawę jak na przykład gra w Cashflow. Wybiera książki o charakterze ekonomicznym o poglądach zgodnych z założeniami Austriackiej Szkoły Ekonomicznej. Jego autorytetem jest Noblista Friedrich Hayek, a celem jest osiągnięcie wolności finansowej.   E-mail: m.hajduk@sfbcc.org.pll
   Tel.: +48 662 365 509

Paulina Pabiś
Wiceprzewodnicząca ds. operacyjnych
Koordynator IF

Obecnie studentka drugiego roku Finansów i  Rachunkowości na Wydziale Zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. Do SF BCC dołączyła w marcu 2018 roku i  pierwsze doświadczenie zdobywała przy projekcie Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań skłoniło ją do  spróbowania swoich sił jako Koordynator Inteligencji Finansowej. W SF-ie poznaje nowych ludzi, zdobywa doświadczenie, rozwija swoje zainteresowania oraz nabiera pewności siebie. W wolnej chwili uwielbia czytać książki, a jej marzeniem jest pójść krok dalej i napisać własną. Wyznaje zasadę, że lepiej jest żałować że się próbowało, niż później żałować że się nie próbowało.

   E-mail: p.pabis@sfbcc.org.pl
   Tel.: +48 537 930 677

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!