Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Nasza kadra

Kinga Jędrysiak
Przewodnicząca Regionu Częstochowa
Koordynator Pionu PR

Studentka Finansów i rachunkowości drugiego roku Politechniki Częstochowskiej. Przyszłość planuje wiązać ze specjalizacją inwestycje i nieruchomości. Studenckim Forum BCC zachłysnęła się po Inteligencji Finansowej i od razu podjęła decyzję o dołączeniu do SF’owego teamu. Od maja pełniła funkcję koordynatora PR zajmując się social media. W czerwcu została Wiceprzewodniczącą ds. rozwoju, natomiast od października pełni funkcję Przewodniczącej Regionu Częstochowa. Twierdzi, że Studenckie Forum jest idealną szansą na poznanie własnego siebie, swoich możliwości i poszerzenia własnych horyzontów. Sporty wodne i zimowe nie są jej obce. W szczególności windsurfing, żeglarstwo, snowboard i narty. Na co dzień kieruje się twierdzeniem, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych.
   E-mail: k.jedrysiak@sfbcc.org.pl
   Tel.: +48 784 548 890

Dominik Olejniczak
Wiceprzewodniczący ds. administracyjno-finansowych

Student finansów i rachunkowości Politechniki Częstochowskiej. Do SF BCC dołączył w 2016/17 szukając nowych i szerokich możliwości rozwoju. W trakcie przygody z Studenckim Forum BCC pełnił rolę m.in. Przewodniczącego Regionu Częstochowa oraz Regionalnego Koordynatora Festiwalu BOSS 2018. Ambicję i zaangażowanie są jego głównym motorem działań. Rozwój osobisty oraz pasję do biznesu stawia jako hobby, które pozwala dążyć do samorealizacji oraz postawionych przez siebie celów. Prywatnie uwielbia chodzić po Polskich górach, a także podróżować po świecie.
Jego mottem przewodnim jest – „Twoje życie staje się lepsze, tylko, gdy Ty stajesz się lepszym”   E-mail: d.olejniczak@sfbcc.org.pl
   Tel.: +48 798 910 208

Magdalena Kamińska
Wiceprzewodnicząca ds. rozwoju
Koordynator Pionu HR

Studentka II roku finansów i rachunkowości na Politechnice Częstochowskiej. Do SF przyłączyła się w marcu 2018 roku, poszukując możliwości rozwoju i wyzwań. W życiu dąży do poszerzenia swojej wiedzy  i spróbowania sił w różnych dziedzinach biznesu. Od czerwca zajmuje się działem HR w Studenckim Forum. W wolnym czasie lubi czytać książki związane z ekonomią oraz oglądać mecze piłki nożnej. W przyszłości marzy o założeniu własnej restauracji, bo gastronomia to jej wielka pasja.
Uważa, że to właśnie wiedza jest kluczem do sukcesu i tym kieruje się w życiu.

   E-mail: m.kaminska@sfbcc.org.pl
   Tel.: +48 667 855 255

Michał Hajduk
Koordynator Pionu FR

Student Finansów i Rachunkowości na Politechnice Częstochowskiej .Do Studenckiego Forum Business Centre Club wstąpił 1 września. Swoje działanie skupia na Fundraisingu . W wolnym czasie zgłębia wiedzę na temat inwestycji w nieruchomości oraz na temat ogólnie pojętej motoryzacji. Relaksują go długie spacery oraz gra w bilard. W formie odskoczni od zajęć na Politechnice Częstochowskiej wybiera edukację przez zabawę jak na przykład gra w Cashflow. Wybiera książki o charakterze ekonomicznym o poglądach zgodnych z założeniami Austriackiej Szkoły Ekonomicznej. Jego autorytetem jest Noblista Friedrich Hayek, a celem jest osiągnięcie wolności finansowej.   E-mail: m.hajduk@sfbcc.org.pll
   Tel.: +48 662 365 509

Paulina Pabiś
Wiceprzewodnicząca ds. operacyjnych
Koordynator IF

Obecnie studentka drugiego roku Finansów i  Rachunkowości na Wydziale Zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. Do SF BCC dołączyła w marcu 2018 roku i  pierwsze doświadczenie zdobywała przy projekcie Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań skłoniło ją do  spróbowania swoich sił jako Koordynator Inteligencji Finansowej. W SF-ie poznaje nowych ludzi, zdobywa doświadczenie, rozwija swoje zainteresowania oraz nabiera pewności siebie. W wolnej chwili uwielbia czytać książki, a jej marzeniem jest pójść krok dalej i napisać własną. Wyznaje zasadę, że lepiej jest żałować że się próbowało, niż później żałować że się nie próbowało.

   E-mail: p.pabis@sfbcc.org.pl
   Tel.: +48 537 930 677

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!