Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Nasza kadra

Adam Bednarek
Przewodniczący Regionu Częstochowa

Student II roku elektrotechniki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Częstochowskiej. Swoją energię, aktywność i miłość do Częstochowy miał szansę okazać nie tylko jako Radny Młodzieżowej Rady Miasta Częstochowy XIV kadencji, ale też współinicjator i uczestnik wielu wydarzeń i eventów miejskich oraz konkursów na poziomie szkoły średniej. Obecnie swoją determinację i uwagę poświęca Studenckiemu Forum Business Centre Club, gdyż uważa, że to klucz do rozkwitu polskiej przedsiębiorczości i budowania indywidualnej i drużynowej pozycji młodego człowieka we współczesnym świecie. Może o sobie powiedzieć: Romantyk w ciele technika, kochający polską Ekstraklasę, basen (pływanie), historię, szeroko pojętą przedsiębiorczość, udzielanie korepetycji z matematyki. Zawsze powtarza: „Każdy z nas w swoim życiu miewa zakręty. Ważne, by wyjść z nich na prostą”.

E-mail: 
a.bednarek@sfbcc.org.pl
Tel.: +48 789 155 729

Magdalena Kamińska
Wiceprzew. Regionu Częstochowa
Koordynator „Festiwal BOSS”

Studentka III roku Finansów i Rachunkowości na Politechnice Częstochowskiej. Do SF’u przyłączyła się w marcu 2018 roku, poszukując możliwości rozwoju i wyzwań. W życiu dąży do poszerzenia swojej wiedzy i spróbowania sił w różnych dziedzinach biznesu. W Studenckim Forum zdobyła doświadczenie koordynując dział HR oraz wspierając rozwój regionu jako wiceprzewodnicząca. W wolnym czasie lubi czytać książki związane z ekonomią oraz oglądać mecze piłki nożnej. Uważa, że to właśnie wiedza jest kluczem do sukcesu i tym kieruje się w życiu.

 

E-mail: m.kaminska@sfbcc.org.pl
Tel.: +48 667 855 255

Paulina Pabiś
Wiceprzewodnicząca ds. operacyjnych
Koordynator „Przedsiębiorcza Kobieta”

Obecnie studentka trzeciego roku Finansów i Rachunkowości na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Do SF BCC dołączyła w marcu 2018 roku i pierwsze doświadczenie zdobywała przy projekcie Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości oraz jako Koordynator Inteligencji Finansowej. Od marca Wiceprzewodnicząca ds. operacyjnych. Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań skłoniło ją do spróbowania swoich sił jako Koordynator Przedsiębiorczej Kobiety. W SF-ie poznaje nowych ludzi, zdobywa doświadczenie, rozwija swoje zainteresowania oraz nabiera pewności siebie. W wolnej chwili uwielbia czytać książki, a jej marzeniem jest pójść krok dalej i napisać własną. Wyznaje zasadę: „Lepiej żałować że się próbowało, niż później żałować że się nie próbowało.”

E-mail: p.pabis@sfbcc.org.pl
Tel.: +48 537 930 677

Michał Grojca
Koordynator Działu PR

Student II roku SUM, przedmiotu „Logistyka” na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Do Studenckiego Forum BCC, należy od listopada ubiegłego roku, a od maja pełni funkcję Koordynatora Działu PR. Uważa, że życie jest zbyt ciekawe i wyjątkowe żeby nie czerpać z niego pełnymi garściami. Dlatego też, jego misją w organizacji jest zaszczepienie wśród młodych osób, pozytywnego bakcyla i pokazanie, iż dosłownie każdy posiada ukryte przedsiębiorcze cechy. Wystarczy tylko wierzyć w siebie i nie zapominać o codziennej, dużej dawce uśmiechu. Prywatnie miłośnik podróży, sportu, filmów i książek, ale także pasjonat astronomii. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, poznawać rozmaite kultury oraz nowych ludzi. Motywację do działania czerpię z muzyki, mianowicie z rockowych hitów lat 80 i 90-tych.

E-mail: m.grojca@sfbcc.org.pl
Tel: 
+48 512 779 869

Dominika Napora
Koordynator Działu HR

Studentka III roku Finansów i Rachunkowości na Politechnice Częstochowskiej. W SF-ie od czerwca 2018r. Aktualnie uczęszcza na Fakultatywne Studium Pedagogiczne. Uważa, że w życiu najpiękniejsze jest to, że przez cały okres jego trwania, codziennie uczymy się czegoś nowego. Każdy człowiek, który staje na naszej drodze to szansa na poznanie nowego punktu widzenia, poszerzenia horyzontów oraz uczucia empatii. Dlatego też, ta ciekawość świata i poznawania nowych ludzi sprawiły, iż w nadchodzącym roku akademickim spróbuje swoich sił jako Koordynator Działu HR. Prywatnie interesuje się gotowaniem, sztuką makijażu, a najbardziej relaksują ją wieczory, które najchętniej spędza zatapiając się w książkowej fikcji z kubkiem herbaty w ręce i dobrą muzyką w uszach.

E-mail: 
d.napora@sfbcc.org.pl

Michał Hajduk
Koordynator Działu FR

Student Finansów i Rachunkowości na Politechnice Częstochowskiej. Do Studenckiego Forum Business Centre Club wstąpił 1 września 2018 r. Swoje działanie skupia na Fundraisingu . W wolnym czasie zgłębia wiedzę na temat inwestycji w nieruchomości oraz poświęca wolne chwile rynkom FOREX i GPW. Relaksują go długie spacery oraz szeroko pojęte zagadnienie sportu. W formie odskoczni od zajęć na Politechnice Częstochowskiej wybiera złożone gry planszowe. Jego autorytetem jest Noblista Friedrich Hayek, a celem jest osiągnięcie wolności finansowej.

 


E-mail:
 m.hajduk@sfbcc.org.pll
Tel.: +48 662 365 509

Tomasz Ambroziak
Koordynator Działu GR+IT

Student Informatyki III roku na Politechnice Częstochowskiej. Do Studenckiego Forum Business Centre Club wstąpił 7 lutego 2019r. Funkcję Koordynatora GR+IT pełni od września. W organizacji podszkolił się w komunikacji z członkami zespołu jak i podniósł swoje doświadczenie w tworzeniu grafik. W wolnym czasie interesuje się aktywnym spędzaniem czasu, dietetyką, rysowaniem, programowaniem i piciem dużej ilości Yerba Mate. Najczęściej sięga po książki o tematyce fantasy, diety, zdrowego żywienia, Chrześcijaństwo. Jego marzeniem jest otworzenie własnej działalności o tematyce Informatycznej. Kieruje się słowami: „Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne… Tylko dziś jest twoje.”

 

E-mail: t.ambroziak@sfbcc.org.pl
Tel: +48 570 375 020

Mateusz Zakrzewski
Koordynator projektu „Inteligencja Finansowa”

Student II roku studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. W SF’owym teamie, od lutego bieżącego roku. Obecnie, aktywnie działa w Dziale „Fundraising”, gdzie złapał przysłowiowego ‚bakcyla” podczas Festiwalu IF. Zaangażowanie i pasja zaowocowały tegorocznym wyzwaniem, jakim bez wątpienia jest funkcja Koordynatora ogólnopolskiego wydarzenia Inteligencja Finansowa. Prywatnie interesuję się szeroko pojętym rynkiem finansowym, siatkówką oraz kolarstwem, które z pasją pielęgnuje, wybierając się w długie i malownicze trasy.

 


E-mail:  
m.zakrzewski@sfbcc.org.pl

Małgorzata Mularczyk
Koordynator „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”

Studentka Finansów i Rachunkowości na Politechnice Częstochowskiej. W Studenckim Forum BCC, od września 2018r., gdzie realizuje się w dziale „Fundraising” . Obecnie swoich sił spróbuje jako Koordynator projektu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”. W SF-ie nabiera pewności siebie, poznaje nowych ludzi, uczy się nowych rzeczy. Wielka pasjonatka seriali jak i również filmów. Interesuje się sportem, lubi aktywnie spędzać czas. W wolnym czasie wybiera długie spacery, wycieczki rowerowe bądź spędza czas grając w planszówki. Przyszłość wiąże z inwestycjami i nieruchomościami bądź rachunkowością. Kieruje się mottem: „Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości.”

 

E-mail: m.mularczyk@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!