Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Projekty

Festiwal Boss. Rozwój. Kariera. Sukces.

Termin: wiosna (co roku)

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Festiwal Boss to flagowy projekt SFBCC zawierający warsztaty, szkolenia oraz  networking dla każdego.

To Twoja szansa na rozwój osobisty i zawodowy!  Stawiamy na profesjonalne kursy, a wszystko całkowicie za darmo.  Organizujemy  szkolenia ekonomiczne, marketingowe, interpersonalne, menedżerskie oraz coachingowe.

BOSS realizowany jest w trakcie 3 do 7 dni szkoleń, wykładów, prelekcji na kilku uczelniach w każdym Regionie. Każdego dnia odbywają się tematyczne spotkania prowadzone przez profesjonalnych trenerów i szkoleniowców.

Głównym celem Festiwalu jest propagowanie przedsiębiorczości w każdym Regionie ale także wzbudzanie i podtrzymywanie zainteresowania studentów rozwojem w zakresie przedsiębiorczości, w tym inspirowanie i motywowanie do założenia samodzielnej i profesjonalnej działalności gospodarczej.

Festiwal stwarza unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb panujących na rynku. Jest to przestrzeń, w której stykają się ludzie z różnorodnych światów, branż i grup interesów.

 

Nasze projekty