Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Projekty

Festiwal Boss. Rozwój. Kariera. Sukces.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.
Festiwal Boss to flagowy projekt SF BCC zawierający warsztaty, szkolenia oraz  networking dla każdego.
To Twoja szansa na rozwój osobisty i zawodowy!  Stawiamy na profesjonalne kursy, a wszystko całkowicie za darmo.  Organizujemy  szkolenia ekonomiczne, marketingowe, interpersonalne, menedżerskie oraz coachingowe.
BOSS realizowany jest w trakcie 3 do 7 dni szkoleń, wykładów, prelekcji na kilku uczelniach w każdym Regionie. Każdego dnia odbywają się tematyczne spotkania prowadzone przez profesjonalnych trenerów i szkoleniowców.
Głównym celem Festiwalu jest propagowanie przedsiębiorczości w każdym Regionie ale także wzbudzanie i podtrzymywanie zainteresowania studentów rozwojem w zakresie przedsiębiorczości, w tym inspirowanie i motywowanie do założenia samodzielnej i profesjonalnej działalności gospodarczej.
Festiwal stwarza unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb panujących na rynku. Jest to przestrzeń, w której stykają się ludzie z różnorodnych światów, branż i grup interesów.

 

Nasze projekty