Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa

Aktualności

13.10.2017

Rekrutacja do Studenckie Forum BCC

Pragniesz zdobyć doświadczenie? Chcesz poznać ambitnych ludzi i razem z nimi tworzyć ciekawe wydarzenia? Marzysz, by lepiej zarządzać czasem? W najbliższym czasie masz szansę zrealizować swoje plany. Już 15 października 2017 roku rusza rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club.

Obszary, w których możesz się rozwijać to:
Pion FR
Jeśli jesteś otwartą osobą która uwielbia nawiązywać nowe kontakty to Pion FR jest właśnie dla Ciebie! Dzięki nam dowiesz się jak długofalowo współpracować z firmami i ludźmi ze świata biznesu i zobaczysz jak w praktyce wyglądają prowadzenie negocjacji i tworzenie umów. Nauczysz się jak pozyskiwać granty i fundusze, jak tworzyć profesjonalne oferty współpracy oraz jak najefektywniej organizować swój czas.

–  Pion HR
Jesteś komunikatywny, energiczny i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Pion HR jest dla Ciebie! Nauczysz się jak motywować pracowników, przygotować i prowadzić szkolenia z zakresu HR. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie i nabędziesz umiejętności, które są niezbędne przy prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych oraz administrowaniu dokumentami rekrutacyjnymi. Nie będzie Ci już obce planowanie, organizowanie oraz zarządzanie ludźmi. Dodatkowo pracując w zespole dowiesz się jak skutecznie weryfikować zaangażowanie jego członków.

– Pion PR
Jeżeli nowe media to Twoja pasja, a internet nie ma przed Tobą tajemnic, dołącz do Pionu PR. Nauczysz się, jak być prawdziwym Social Media Ninja oraz jak docierać z promocją wydarzeń do różnych grup docelowych. Zobaczysz, jak wygląda marketing internetowy w praktyce i przekonasz się, że dobry fanpage to coś więcej niż kilka postów w miesiącu.

Pion IT
Jeśli jesteś studentem informatyki i pasjonatem nowych technologii, dołącz do Pionu IT. Możesz nauczyć się od podstaw projektowania i obsługi internetowych w WordPress, tworzyć materiały graficzne, pracować z popularnymi narzędziami informatycznymi oraz dowiedzieć się jak działa pozycjonowanie i analityka internetowa. Oprócz zdolności technicznych, rozwiniesz umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i przedsiębiorcze.

Studenckie Forum BCC nauczy Cię jak zarządzać projektami, organizować wydarzenia, przeprowadzać akcje promocyjne, pozyskać partnerów czy wspierać zespół.
Jedna z największych  studenckich organizacji biznesowych w Europie zrzesza ambitnych i kreatywnych studentów, którzy poprzez swoje działania inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Rekrutacja trwa do 31 października. Spróbuj swoich sił [link do formularza] i przekonaj się, że „Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”.

Nasze projekty