Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Aktualności

01.02.2018

Podsumowanie 2017 roku w Regionie Katowice

Pierwszy miesiąc 2018 roku już prawie minął a nostalgia nadal daje o sobie znać. W ubiegłym roku sporo się u nas działo, więc z przyjemnością wspominamy każde wydarzenie.

Ubiegł rok był wyjątkowo intensywny, a wszystko za sprawą kilku wydarzeń:
Zorganizowanie dla studentów i nieco młodszych kolegów ze szkół podstawowych kilku świetnych projektów o przedsiębiorczości, powołanie nowego Zarządu organizacji, uczestniczenie w Gali Młodych Liderów w Warszawie w siedzibie Business Centre Club, przywitanie nowych członków Zespołu w Studenckim Forum, którzy są równie zdeterminowani, by szerzyć przedsiębiorczego ducha wśród młodych Polaków.

Za nami również Festiwal BOSS – długi, kilkudniowy festiwal przedsiębiorczości, na którym wielu przedsiębiorców, inwestorów oraz prawników miało okazję podzielić się bezcenną wiedzą i doświadczeniem w różnych tematach swoich prelekcji. Równie dużym zainteresowaniem, co powyższy Festiwal BOSS, cieszył się Biznes Junior, który jest skierowany do uczniów ze szkół podstawowych. Nasi członkowie w niezwykle przystępny sposób starali się zaszczepić ducha przedsiębiorczości. W tym roku również czekają na Was kolejne edycje powyższych projektów, a ponadto kilka nowych!

Nasze projekty