Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Aktualności

07.10.2018

Zawód: Rekin Biznesu

Chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie zarządzania projektami? Marzy Ci się rozwój w dziedzinie marketingu, pozyskiwania funduszy albo skutecznych technik rekrutacyjnych? W najbliższym czasie masz szansę zrealizować swoje plany. Rusza rekrutacja do Studenckie Forum Business Centre Club.

U nas możesz rozwijać się na różnych płaszczyznach!

PIONY

Pion PR
Jeżeli jesteś zafascynowany światem mediów, a kreatywność to Twoje drugie imię, Pion PR jest dla Ciebie idealny! Planowanie strategii marketingowych, skuteczne techniki pisania tekstów, przybliżenie tajników social mediów – to tylko kilka z zagadnień, które poznasz, dołączając do naszego marketingowego zespołu!

Pion FR
Lubisz negocjować i nie boisz się przedstawić swojego zdania? Dołącz do Pionu FR! To właśnie tutaj będziesz najbliższej biznesu, dowiesz się jak skutecznie pozyskiwać fundusze, nawiązywać wartościowe współprace oraz nauczysz się tworzyć profesjonalne oferty.

Pion HR
Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi? Pion HR może okazać się dla Ciebie idealny! Nauczysz się jak motywować zespół i weryfikować jego zaangażowanie, poznasz tajniki rekrutacji, zdobędziesz umiejętności przydatne podczas przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, a także będziesz wiedział jak skutecznie zarządzać ludźmi.

Pion IT
Interesujesz się informatyką? Nowe technologie nie są Ci obce? Jesteśmy przekonani, że spodoba Ci się w dziale IT! Będziesz miał okazję pracować z WordPressem, aktualizowaniem oraz tworzeniem stron internetowych, a także dowiesz się jak działa pozycjonowanie oraz analityka internetowa.

PROJEKTY

Możesz także rozwijać się w dziedzinie zarządzania projektami! Masz niebywałą możliwość organizacji wydarzenia od początku do końca. Nauczysz się pozyskiwać partnerów i sponsorów, dowiesz się jak sprawnie zarządzać zespołem oraz rozwiązywać wszystkie logistyczne kwestie związane z realizacja dużego eventu! Do wyboru masz kilka projektów o różnej tematyce skierowanych do różnych grup wiekowych:

  • Festiwal BOSS
  • Przedsiębiorcza Kobieta
  • Biznes Junior
  • Inteligencja Finansowa
  • Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Studenckie Forum Business Centre Club to jedna z największych studenckich organizacji biznesowych w Europie zrzeszająca ambitnych i kreatywnych studentów, którzy poprzez swoje działania inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 19 października. Spróbuj swoich sił, wypełnij formularz i przekonaj się, że Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj!

Grafika przedstawiająca proces rekrutacji

Nasze projekty