01.07.2018

Konwent Szkoleniowy Fundacji Studenckie Forum BCC

W dniach 22-24 czerwca w Kielcach odbyło się spotkanie Studenckiego Forum Business Centre Club w ramach Konwentu Szkoleniowego dla nowych Przewodniczących Regionów oraz Menedżerów ogólnopolskich projektów i pionów. 

Głównym punktem dyskusji było usprawnienie działania Fundacji w kolejnym roku akademickim. Uczestnicy Konwentu mieli okazję wziąć udział w szkoleniach, które wspomogą ich pracę. Przekazana została im wiedza na temat obsługi finansowej Regionów w zakresie wypełniania faktur i rozliczania delegacji. Zapoznali się również z aspektami prawnymi, które w istotny sposób definiują działalność organizacji.

Każdy z Przewodniczących przedstawił plany rozwoju swojego Regionu, a także miał okazję poznać techniki coachingowe, które umożliwiają zbudowanie zespołu działającego w efektywny sposób.

Te dwa dni intensywnej pracy pozwoliły Przewodniczącym na wyznaczenie kierunków rozwoju Regionów Fundacji oraz na poznanie wyzwań, które przed nimi stoją. Jestem przekonana, że nowy zespół jest teraz nie tylko gotowy, aby kierować poszczególnymi Regionami, ale przez swoją odpowiedzialność i zaangażowanie, jest gotowy, aby realnie wpływać na rozwój całej organizacji. – podsumowuje Beata Dzidzińska, prezes Fundacji SF BCC.

Processed with VSCO with c8 preset Processed with VSCO with c8 preset

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski