Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Aktualności

09.04.2017

Marcowe spotkanie Przedsiębiorczych Kobiet

23 marca odbyło się drugie w tym roku spotkanie z cyklu ‘Przedsiębiorcza Kobieta’. Podobnie jak w styczniu, wydarzenie miało miejsce w niezwykle nastrojowym i świetnie przygotowanym miejscu, jakim jest Metaforma Cafe. Tym razem motyw przewodni spotkania brzmiał: „Efektywność w działaniu i niezależność finansowa kobiet”. Uczestniczki mogły usłyszeć między innymi o zarządzaniu finansami, wprowadzaniu zmian w życiu oraz o tym, co nas blokuje, aby przekształcić złe nawyki w dobre.

PK2

Swoją wiedzą podzieliły się:

Kasia Iwanoska- autorka bloga ‘Finanse od kuchni – Kasia Iwanoska’. Zajmuje się zarządzaniem ryzykiem kredytowym i finansowym. Łączy pasję do gotowania z finansami, bo można powiedzieć, że zna je od kuchni. Pomaga brać karierę, a przede wszystkim finanse i pieniądze we własne ręce. Odpowiada na pytania, jak zwiększać zarobki, zdrowo wydawać, aktywnie oszczędzać i cieszyć się życiem. Namawia kobiety do przejęcia steru nad własnymi finansami i niezależności finansowej.

Jadwiga Korzeniewska – socjolog, trenerka i autorka ‘Laboratorium Zmieniacza’. Specjalizuje się w zmianach szytych według indywidualnych ram. Doradza i przekonuje, że zmiana nawyków jest możliwa. Wystarczy, że odpowiednio do swoich potrzeb i możliwości dobierzesz metody działania. Pokazuje sprawdzone sposoby na to, jak przygotować się do tej zmiany, jak w niej wytrwać oraz doprowadzić sprawy do końca. Pracuje także nad motywacją, samokontrolą oraz samodyscypliną.

PK 3

Od naszych Prelegentek uczestniczki dowiedziały się m.in.:
– Jak stworzyć dobry model biznesowy ?
– Ile kapitału potrzeba na start?
– Jak zarządzać finansami w firmie i życiu prywatnym?
– Jak zmienić złe nawyki na dobre ?
– Jak walczyć ze słomianym zapałem?
– Jak lepiej wykorzystać czas?

Bardzo dziękujemy Prelegentkom za świetne wystąpienia oraz Uczestniczkom za aktywny udział i zaangażowanie. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe Przedsiębiorczych Kobiet, które odbędzie się 29. kwietnia i będzie związane z tematyką budowania marki osobistej. Więcej informacji pod linkiem: https://www.facebook.com/events/835394723274553/

PK4

Marcowe spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety wspierali:

nun.mi, Krakowskie Centrum Kinowe ARS, Kwiaciarnia Internetowa Katarzynka Kraków, Finanse od kuchni – Kasia Iwanoska, Laboratorium Zmieniacza, Vianek, Sylveco – naturalne kosmetyki, NKF, Shintai Spa, DepilConcept Polska, Locked UP Kraków, Jak Być Szczęśliwą Kobietą, Ania Kruk, Wydawnictwo Znak, Radio Kraków, Magazyn NUMER 1, Ty i biznes, Panie Planują Spotkanie – za co bardzo dziękujemy!

Dziękujemy także fotografkom z NKF – Magdalena Kubanek i Agata Łudzik Fotojaga – za świetne zdjęcia!

pk5