Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Aktualności

03.12.2018

Nasz pierwszy miesiąc

Pierwszy miesiąc na świecie przynosi wiele nowego. Tak jak dziecko, Region Olsztyn przez ten niedługi okres bardzo się zmienił i wiele doświadczył. (Choć Region funkcjonował już kiedyś, długa przerwa w jego działalności spowodowała całkowitą zmianę składu. Wszyscy jego aktualni członkowie to osoby, które dopiero w tym roku akademickim dołączyły do SF BCC.) Zarwaliśmy niejedną noc, musieliśmy poradzić sobie z niejedną niespodziewaną sytuacją, ale spotkała nas też niejedna wesoła niespodzianka i niejedna radosna chwila

➞ Zakończyliśmy jesienną rekrutację, wyłaniając zespół Przedsiębiorczych z natury i wybraliśmy koordynatorów pionów i projektów.

➞ Pion HR ma za sobą pierwszą udaną akcję – integrację! Za fundament udanej współpracy uznaliśmy zgrany zespół, dlatego wiele uwagi poświęcamy na poznawanie się w różnych okolicznościach.

➞ Poznajemy się nie tylko wewnątrz Regionu, ale z członkami Fundacji z całej Polski! Okazja ku temu była na Zjeździe Szkoleniowym Koordynatorów SF BCC w Warszawie 16.11.2018 r., w którym udział wzięli Przewodniczący i Koordynatorki Pionów i Projektu. Wiedza przekazana podczas szkoleń w ramach zjazdu stanowi bezcenną podstawę do codziennej pracy świeżo upieczonych koordynatorów. Po zjeździe w nieoficjalnych okolicznościach spotkaliśmy się byłymi członkami Regionu Olsztyn, którzy zdecydowali się rozwijać swoją karierę w Warszawie.

➞ Koncepcje realizowanych przez nas w najbliższym roku projektów nabierają ostatnich szlifów – dziś możemy zdradzić tylko, że w najbliższym czasie odbędzie się “Spotkanie z BOSSem”, a już wiosną do Olsztyna powróci “Przedsiębiorcza Kobieta”!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku www.facebook.com/studenckieforumbccolsztyn, gdzie na bieżąco umieszczamy materiały o naszej działalności. i zostaw nam lajka, jeśli chcesz być na bieżąco z działalnością naszego Regionu!

Nasze projekty