Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Zespół

Patryk Dziębowski

Przewodniczący Regionu

kontakt: p.dziebowski@sfbcc.org.pl

Student drugiego stopnia ekonomii o specjalności analityka gospodarcza na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Uwielbia stawiać przed sobą nowe cele i nie znosi nudy. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Wolne chwile przeznacza na uprawianie sportów, oglądanie filmów kryminalnych oraz gry logiczne.
Jego życiowym mottem są słowa Martina Luthera Kinga Jr.: „Jeśli nie możesz lecieć – biegnij; jeśli nie możesz biec – idź; jeśli nie możesz iść – czołgaj się, ale bez względu na wszystko posuwaj się naprzód!”.

Natalia Zubalska

Koordynatorka Pionu FR

kontakt: n.zubalska@sfbcc.org.pl

Studentka drugiego roku ekonomii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jej pasją od dziecka była i jest muzyka. W swoim życiu była na wielu koncertach, a nawet w kilku sama prezentowała swoje zdolności wokalne. W wolnych chwilach pisze amatorskie opowiadania oraz teksty piosenek a także oddaje się lekturze powieści fantastycznych oraz psychologicznych. W gronie najbliższych przyjaciół pełni rolę osoby, która każdego potrafi rozśmieszyć, na co wpływ ma jej znajomość tekstów kabaretowych oraz stand upowych. Jednym z jej planów na przyszłość jest kariera w księgowości.

Kamila Kiełczewska

Koordynatorka Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Na co dzień spotkacie ją w salach Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego, gdzie studiuje Ekonomię. Najbardziej interesuje ją marketing i to z nim spędza najwięcej czasu sam na sam – pochłaniając kolejne książki. Oprócz biblioteki, minąć możecie ją na ścieżce rowerowej albo na urokliwej drodze. W wolnym czasie przemierza okolice rowerem (może dlatego, że nie ma prawa jazdy). Entuzjastka podróży – tych małych i dużych, ale też mocnych wrażeń. Hyperion skradł jej serce. Lubi kontakt z naturą i ciepłe, letnie wieczory przy ognisku.

Martyna Rosińska

Koordynatorka Projektu Przedsiębiorcza Kobieta

Studentka trzeciego roku Lingwistyki w biznesie na Wydziale Humanistycznym UWM w Olsztynie. Oprócz języków obcych, jej największą pasją jest muzyka. Od prawie 10 lat wraz z zespołem reprezentuje swoje miasto rodzinne na scenach w Polsce i za granicą. W wolnych chwilach piecze, gra na ukulele, ogląda klasyki światowej kinematografii, a przy dobrej pogodzie zwiedza okolice na rowerze. Ulubiony cytat: „Być może urodziłaś się bez skrzydeł. Ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” [Coco Chanel]

Marietta Makarewicz

Koordynatorka Projektu Biznes Junior

Studentka pierwszego roku ekonomii na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Od dziecka drzemie w niej dusza artystyczna i sportowca. Gra na perkusji, próbowała różnych aktywności fizycznych zaczynając od  taekwondo (sztuki walki) i zostając przy siłowni. W życiu codziennym otacza się amatorskimi muzykami, ludźmi odważnymi pragnący poznawać świat. Zawodowo chce zostać menedżerem. Jej ulubioną prasą jest ,, Franczyza & Biznes” oraz książki związane z zarządzaniem ludźmi, projektami.

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!