Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Zespół

Adam Krawczonek

Przewodniczący Regionu

m: a.krawczonek@sfbcc.org.pl

Aleksandra Struczyńska

Koordynatorka Działu Human Resources
Koordynatorka Projektu Przedsiębiorcza Kobieta
m: a.struczynska@sfbcc.org.pl

Na co dzień jestem studentką czwartego roku filologii rosyjskiej. Mam wiele pasji jednak najbardziej kocham dwie rzeczy: podróże
i taniec. Podróże za to, że kształtują charakter i pozwalają odkryć samego siebie, zaś „podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z rozkoszą, umysł traci swoją kontrolę, a ciałem zaczyna kierować serce”. Wychodzę z założenia, że życie to tylko chwila, dlatego powinniśmy spełniać nasze marzenia i wykorzystać nawet najmniejszą szansę daną nam przez los.
Kamil Poździał

Koordynator ds. Marketingu
m: k.pozdzial@sfbcc.org.pl

Studiuję zarządzanie na UWM w Olsztynie. Do moich zainteresowań należy marketing internetowy, podróże po Polsce oraz historia. W przyszłości planuje otworzyć własną działalność gospodarczą. Pasjonat militariów- gdyby zarabiał wystarczająco dużo, kupiłby sobie pojazd opancerzony i postawił na podwórku. Rzeczywistość traktuje na luzie z odpowiednią dozą powagi dopasowaną do sytuacji.
Maja Makowska

Koordynatorka Festiwalu BOSS
m: m.makowska@sfbcc.org.pl

Obecnie jestem koordynatorką Festiwalu Boss oraz studiuję rachunkowość i zarządzanie finansami. W wolnej chwili udzielam się jako wolontariuszka, podróżuję, zdobywając kolejne szczyty w górach oraz posiadam zamiłowanie do pieczenia ciast. Jestem osobą, która chętnie nawiązuje kontakty zewnętrzne, podejmuję nowe wyzwania, wykazując się przy tym kreatywnością i pracowitością.
Paulina Łopatek

Koordynatorka Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
m: p.lopatek@sfbcc.org.pl

Jestem koordynatorką projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2016. Studiuję na Wydziale Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Do Studenckiego Forum Business Centre Club dołączyłam, aby poszerzać horyzonty oraz nabrać większej pewności siebie. Uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas, pasjonuję się tańcem i sportami zimowymi.
Katarzyna Gumkowska

Członek Działu PR&Marketing
m: k.gumkowska@sfbcc.org.pl

Studiuję Zarządzanie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jestem członkiem Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Koła Naukowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi “Creative”. Dodatkowo działam w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Lubię działać i poznawać nowych ludzi. Lubię też przejmować inicjatywę dlatego dołączyłam do Olsztyńskiego Studenckiego Forum Business Centre Club, gdzie możemy promować przedsiębiorczość poprzez różnorodne projekty skierowane do różnych grup wiekowych.
Joanna Lewandowska

Członek Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
m: j.lewandowska@sfbcc.org.pl

Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich z zakresu matematyki. Aktywnie działam w wielu organizacjach studenckich, takich jak matematyczne i ekonomiczne koła naukowa, wolontariat studencki PROJEKTOR czy Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości. Chociaż na co dzień mam do czynienia głównie z cyframi, w wolnych chwilach lubię zasiąść do przyzwoitej lektury lub włóczyć się po górskich szlakach. Jestem osobą otwartą na innych ludzi, lubiącą pracę w grupie, dlatego chętnie pomogę w realizacji nawet najbardziej zwariowanych projektów.
Sylwia Brzostowska

Członek Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
m: s.brzostowska@sfbcc.org.pl

Jestem studentką zarządzania. Interesuję się wieloma sprawami i mam bardzo szerokie hobby jak np. fotografia czy alternatywna rzeczywistość XIX wieku. Nie boję się wyzwań i nowych doświadczeń. Chcę osiągnąć jak najwięcej, by spełnić własne marzenia oraz pomagać innym w realizacji sowich.

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!