Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Zespół

Patryk Dziębowski

Przewodniczący Regionu

Koordynator Projektu Festiwal BOSS

kontakt: p.dziebowski@sfbcc.org.pl

Student drugiego stopnia ekonomii o specjalności analityka gospodarcza na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Uwielbia stawiać przed sobą nowe cele i nie znosi nudy. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Wolne chwile przeznacza na uprawianie sportów, oglądanie filmów kryminalnych oraz gry logiczne.
Jego życiowym mottem są słowa Martina Luthera Kinga Jr.: „Jeśli nie możesz lecieć – biegnij; jeśli nie możesz biec – idź; jeśli nie możesz iść – czołgaj się, ale bez względu na wszystko posuwaj się naprzód!”.

Aleksandra Brodowska

Koordynatorka Pionu PR i marketingu

kontakt: a.brodowska@sfbcc.org.pl

Studentka analizy i kreowania trendów, interdyscyplinarnego kierunku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, który zaszczepił w niej ideę projektowania zorientowanego na człowieka. Z pasją śledzi rozwój mediów społecznościowych, których obsługę zna nie tylko z perspektywy odbiorcy, ale także nadawcy treści. Na zewnątrz optymistka, lecz zawsze rozważy również rozwiązania na wypadek negatywnego toku zdarzeń.

Karolina Rydzyńska

Koordynatorka Pionu HR
kontakt: k.rydzynska@sfbcc.org.pl

Studentka administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uwielbia poznawać ludzi i ich historie.
W wolnych chwilach zanurza się w kryminałach, a gdy ma trochę więcej czasu, ucieka za miasto do las. Ulubiony cytat motywacyjny to ,,Nie mów mi, że niebo jest granicą, skoro są ślady stóp na księżycu.’’

Natalia Zubalska

Koordynatorka Pionu FR

kontakt: n.zubalska@sfbcc.org.pl

Studentka drugiego roku ekonomii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jej pasją od dziecka była i jest muzyka. W swoim życiu była na wielu koncertach, a nawet w kilku sama prezentowała swoje zdolności wokalne. W wolnych chwilach pisze amatorskie opowiadania oraz teksty piosenek a także oddaje się lekturze powieści fantastycznych oraz psychologicznych. W gronie najbliższych przyjaciół pełni rolę osoby, która każdego potrafi rozśmieszyć, na co wpływ ma jej znajomość tekstów kabaretowych oraz stand upowych. Jednym z jej planów na przyszłość jest kariera w księgowości.

Paulina Dobies

Koordynatorka Projektu Przedsiębiorcza Kobieta

kontakt: p.dobies@sfbcc.org.pl

Studentka trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Uwielbia pracę z ludźmi i wyzwania. Przygoda w SFBCC pozwala zdobywać jej doświadczenie, uczyć organizacji i zarządzania zespołem. Swoją przyszłość wiąże z marketingiem i eventami.

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!