Region: Płock
Logo
Logo
Region: Płock

Zespół

Sandra Adamska

Przewodnicząca Regionu Płock Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club

Kontakt:
tel. +48 510 416 087
e-mail: s.adamska@sfbcc.org.pl

Małgorzata Kicińska

Wiceprzewodnicząca Regionu Płock Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club

Kontakt:
tel: +48 534 933 006
e-mail:
m.kicinska@sfbcc.org.pl

Sebastian Grumanowski

Członek

Kontakt:
tel: +48 731 232 598
e-mail: s.grumanowski@sfbcc.org.pl

Monika Rutkowska-Ryciak

Członek

Kontakt:
tel: +48 602 244 425
e-mail:
m.rutkowska@sfbcc.org.pl

Monika Kużaj

Członek

Kontakt:
tel. +48 690 310 087
e-mail: m.kuzaj@sfbcc.org.pl

Aneta Kryjak

Członek

Kontakt:
tel. +48 517 857 443
a.kryjak@sfbcc.org.pl

Karolina Turowska

Członek

Kontakt:
tel.  +48 883 615 190
k.turowska@sfbcc.org.pl

Marzena Pietrzak

Członek

Kontakt:
tel. 798 100 462
e-mail: m.pietrzak@sfbcc.org.pl

Mariola Malanowska

Członek

Kontakt:
tel. 514166019
e-mail: m.malanowska@sfbcc.org.pl

Marta Malanowska

Członek

Kontakt:
tel. 784 326 006
e-mail: m.k.malanowska@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!