Region: Poznań
Logo
Logo
Region: Poznań
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Świąteczne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety

12 grudnia w hotelu Andersia odbyło się świąteczne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety, które poprowadzili Karolina Koguciuk i Miłosz Stachaczyk. W spotkaniu wzięło udział niemal 100 pań chętnych, aby zrobić coś dla siebie, uzyskać cenne informacje na temat biznesu, ale także codziennego życia. W roli prelegentów wystąpili dr Agata Wittchen-Barełkowska oraz Mikołaj Maciejewski, którzy mówili o tym jak przygotować się i najlepiej przeżyć świąteczny czas. Wszystkie uczestniczki miały […]

24.12.2018

X Gala Młodych Liderów

26.11.2018

Oni postawili na sukces!

06.10.2018

Postaw na sukces! Postaw na SF BCC!

PARTNERZY REGIONALNI
Sponsor główny
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Business Leader to autorski projekt Regionu Poznań, nasz własny pomysł na zdobywanie doświadczenia i praktycznych umiejętności podczas studiów w najlepszych, światowych firmach.

Projekt – festiwal przedsiębiorczości organizowany przede wszystkim do osób studiujących, które u progu swojej kariery zawodowej szukają dodatkowej wiedzy i inspiracji.

Projekt w formie spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, mający na celu budowanie społeczności przedsiębiorczych pań.

Projekt – inwestycja w siebie, który ma na celu przybliżenie studentom wiedzy z zakresu szeroko pojętych finansów od specjalistów w tych dziedzinach.

Projekt w formie konkursu, którego celem jest zachęcanie licealnej młodzieży do pogłębiania wiedzy ekonomicznej i rozwijania jej w praktyczny sposób.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!