Region: Poznań
Logo
Logo
Region: Poznań
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Oni postawili na sukces!

Początek października dla nas wiązał się nie tylko z powrotem na uczelnie, ale także z rozpoczęciem rekrutacji do naszej organizacji. Blisko 50 kandydatów najpierw złożyło internetowe aplikacje, z których mogliśmy wybrać najlepszych podczas kolejnych etapów. Rozmowy rekrutacyjne, były pierwszym momentem, podczas którego mieliśmy okazję bardziej ich poznać. Finałem był Assesment Center, na którym kandydaci mogli zaprezentować samych siebie i swoje pomysły, a także pokazać umiejętności pracy w zespole w zadaniach grupowych. […]

06.10.2018

Postaw na sukces! Postaw na SF BCC!

20.07.2018

Wybory w Poznaniu

12.03.2018

Festiwal Inteligencji Finansowej 2018

PARTNERZY REGIONALNI
Sponsor główny
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Business Leader to autorski projekt Regionu Poznań, nasz własny pomysł na zdobywanie doświadczenia i praktycznych umiejętności podczas studiów w najlepszych, światowych firmach.

Projekt – festiwal przedsiębiorczości organizowany przede wszystkim do osób studiujących, które u progu swojej kariery zawodowej szukają dodatkowej wiedzy i inspiracji.

Projekt w formie spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, mający na celu budowanie społeczności przedsiębiorczych pań.

Projekt – inwestycja w siebie, który ma na celu przybliżenie studentom wiedzy z zakresu szeroko pojętych finansów od specjalistów w tych dziedzinach.

Projekt w formie konkursu, którego celem jest zachęcanie licealnej młodzieży do pogłębiania wiedzy ekonomicznej i rozwijania jej w praktyczny sposób.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!