04.10.2018

Rekrutacja do Studenckie Forum Business Centre Club

Chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie zarządzania projektami? Marzy Ci się rozwój w dziedzinie marketingu, pozyskiwania funduszy albo skutecznych technik rekrutacyjnych? W najbliższym czasie masz szansę zrealizować swoje plany. Rusza rekrutacja do Studenckie Forum Business Centre Club.

U nas możesz rozwijać się na różnych płaszczyznach!

PIONY

Pion PR
Jeżeli jesteś zafascynowany światem mediów, a kreatywność to Twoje drugie imię, Pion PR jest dla Ciebie idealny! Planowanie strategii marketingowych, skuteczne techniki pisania tekstów, przybliżenie tajników social mediów – to tylko kilka z zagadnień, które poznasz, dołączając do naszego marketingowego zespołu!

Pion FR
Lubisz negocjować i nie boisz się przedstawić swojego zdania? Dołącz do Pionu FR! To właśnie tutaj będziesz najbliższej biznesu, dowiesz się jak skutecznie pozyskiwać fundusze, nawiązywać wartościowe współprace oraz nauczysz się tworzyć profesjonalne oferty.

Pion HR
Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi? Pion HR może okazać się dla Ciebie idealny! Nauczysz się jak motywować zespół i weryfikować jego zaangażowanie, poznasz tajniki rekrutacji, zdobędziesz umiejętności przydatne podcza przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, a także będziesz wiedział jak skutecznie zarządzać ludźmi.

Pion IT
Interesujesz się informatyką? Nowe technologie nie są Ci obce? Jesteśmy przekonani, że spodoba Ci się w dziale IT! Będziesz miał okazję pracować z WordPressem, aktualizowaniem oraz tworzeniem stron internetowych, a także dowiesz się jak działa pozycjonowanie oraz analityka internetowa.

PROJEKTY

Możesz także rozwijać się w dziedzinie zarządzania projektami! Masz niebywałą możliwość organizacji wydarzenia od początku do końca. Nauczysz się pozyskiwać partnerów i sponsorów, dowiesz się jak sprawnie zarządzać zespołem oraz rozwiązywać wszystkie logistyczne kwestie związane z realizacja dużego eventu! Do wyboru masz kilka projektów o różnej tematyce skierowanych do różnych grup wiekowych:

Festiwal BOSS
Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, podczas którego odbywają się konferencje, debaty, panele dyskusyjne, spotkania inspirujące, szkolenia i warsztaty. Gośćmi Festiwalu są osoby, znane z pierwszych stron gazet, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

Przedsiębiorcza Kobieta
Przedsiębiorcza Kobieta to ogólnopolski innowacyjny projekt stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości pokazuje jak cenna może okazać się wiedza zdobywa na Podstawach Przedsiębiorczości w szkołach, a także podczas samodzielnej nauki. W naszym zamyśle chcielibyśmy pokazać, że najbardziej istotna jest pomysłowość, która wsparta podstawowymi narzędziami i modelami ekonomicznymi prowadzi do najcenniejszych rozwiązań. Chcemy także pokazać jak może wyglądać przedmiot uczący podstaw Przedsiębiorczych.

Biznes Junior
Biznes Junior  to cykliczny projekt skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców. Ma na celu promowanie postawy przedsiębiorczej oraz zachęcenie do szukania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Poprzez prelekcje z ludźmi biznesu chcemy pokazać uczniom, jak tworzy się własne przedsiębiorstwo, czym jest ekonomia, prawo, bankowość, zarządzanie. Informacje są przekazywane w sposób prosty i zrozumiały, a uczniowie mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Inteligencja Finansowa
Festiwal Inteligencji Finansowej to projekt, którego celem jest przybliżenie studentom możliwości efektywnego zarządzania kapitałem. Inwestycje, giełda, zarządzanie finansami, spotkania z praktykami biznesu – dokładnie z tym będziesz miał kontakt przy realizacji tego projektu.

Studenckie Forum Business Centre Club to jedna z największych  studenckich organizacji biznesowych w Europie zrzeszająca ambitnych i kreatywnych studentów, którzy poprzez swoje działania inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 19 października. Spróbuj swoich sił, wypełnij formularz i przekonaj się, że Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj!

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski