Region: Toruń
Logo
Logo
Region: Toruń

Ludzie

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej!

W tym miejscu przedstawiamy informacje o nas, które pozwolą Ci choć trochę zrozumieć jacy jesteśmy, co nas motywuje, do czego w życiu dążymy i po co to wszystko robimy.

Tymczasem jeżeli chcesz poznać nas osobiście, przyjdź na któreś ze spotkań, organizowanych w ramach naszych projektów. Czekamy na Ciebie!

Karolina Michalak – Przewodnicząca SF BCC Region Toruń

Należę do SF BCC, bo to najlepsze miejsce do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń. Obecnie jestem na trzecim roku Finansów i Rachunkowości i z tym kierunkiem wiążę swoją przyszłość.

W wolne popołudnia robię biżuterię – bransoletki, naszyjniki itd. To zawsze poprawia mi humor w ponure dni. Nie mogłabym żyć bez tej energii, którą otrzymuję na zjazdach i konwentach Fundacji!

 

e-mail: k.michalak@sfbcc.org.pl

Malwina Milewicz – Koordynator projektu Biznes Junior

Studiuję Finanse i Rachunkowość na III roku. Jestem w SF-ie ponieważ chce rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać doświadczenie oraz poznawać nowych ludzi. W wolnych chwilach lubię rysować, jeździć na rowerze  i układać puzzle. Humor zawsze poprawiają mi wyjazdy nad morze.

 

 

e-mail: m.milewicz@sfbcc.org.pl

Paula Stępień – Koordynatorka projektu Przedsiębiorcza Kobieta

Studiuję prawo na III roku. Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym i psychologią. Uwielbiam uczyć się języków obcych, podróżować, czytać,  biegać… i moją rodzinę.

Uważam, że SF BCC to coś znacznie więcej niż organizacja.  SF BCC przyciąga fantastycznych ludzi jak magnes. Zapewnia doświadczenie, rozwój,  pokłady kreatywności i motywację,  jakiej zagwarantować nie może żadna szkoła.

 

e-mail: p.stepien@sfbcc.org.pl

Magdalena Matejkowska – Członek Zespołu Festiwalu BOSS

Jestem w SFie ze względu na wspaniałych, ambitnych ludzi, którzy tak jak ja chcą się tu rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. W 2015 roku miałam przyjemność organizować Festiwal BOSS w Toruniu i uważam to za niepowtarzalne doświadczenie, które nauczyło mnie wielu rzeczy.

Pracuję w jednej toruńskich firm w Dziale Marketingu i studiuję zaocznie Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Uwielbiam górskie wycieczki i czarną kawę z ekspresu. W wolnych chwilach biegam, spotykam się ze znajomymi i czytam literaturę iberoamerykańską.

e-mail: m.matejkowska@sfbcc.org.pl

Hubert Werner – Członek  Działu IT

Absolwent UMK na kierunkach Ochrona Środowiska i Historia. Praktykant  Centrum Transferu technologii UMK.

Obecnie pracuję jako koordynator projektów w firmie SDL Poland. Stale poszerzam kompetencje poprzez dodatkowe kursy zawodowe. Obecnie zajmuję się administrowaniem strony SF BCC Region Toruń.

 

e-mail: h.werner@sfbcc.org.pl

Sylwia Nadolna – Aplikant

Jestem tegoroczną absolwentką studiów magisterskich na kierunku Ekonomia sp. ekonomia menedżerska , a także studiuję na II roku studiów magisterskich Zarządzanie sp. zarządzanie biznesem na UMK w Toruniu.

Od półtora roku związana jestem z Sekcją Studencką Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego działającego przy UMK, gdzie nabyłam doświadczenie związane z organizacją wydarzeń, wykładów czy konferencji. Od listopada ubiegłego roku do kwietnia br. byłam koordynatorem ogólnopolskiego konkursu wiedzy prawniczej i biznesowej Karierosfera 2015, a w listopadzie br. zajęłam się organizacją wykładu otwartego we współpracy z GPW.

Na co dzień studiuję i pracuję, a w czasie wolnym, którego niestety mam niewiele, czytam literaturę współczesną oraz psychologiczną, a także spotykam się z najbliższymi. Prócz tego, jestem też szczęśliwą posiadaczką 28 storczyków własnej hodowli oraz dwóch, pięknych kotów brytyjskich, które pozwalają mi się zrelaksować w wolnych chwilach.

e-mail: s.nadolna@sfbcc.org.pl

Bartłomiej Jarzemski – Aplikant

Jestem maturzystą Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Toruniu na kierunku mechatronicznym. Jestem w SF-ie, ponieważ chciałbym zdobywać doświadczenie i poznawać nowych ludzi. W wolnych chwilach lubię pomajsterkować, udzielam się także w wolontariacie przygotowującym do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, w moim rodzinnym mieście Chełmża. Dla zrelaksowania jeżdżę na zawody – marsze na orientację, które od niedawna sam też mogę organizować oraz biorę udział w grach terenowych Geocaching.

e-mail: b.jarzemski@sfbcc.org.pl

Sabina Sikorska – Aplikant

Obecnie jestem studentką 5 roku ekonomii na UMK o specjalności analityka gospodarcza. Lubię się rozwijać i poznawać ciekawych ambitnych ludzi. Postanowiłam dołączyć do SF-u, ponieważ chciałabym rozwinąć swoje umiejętności nabyte na studiach oraz poszerzyć swój zakres kompetencji.  W wolnej chwili lubię podróżować oraz uczyć się języków obcych. Interesują mnie również psychologia oraz motoryzacja. Jak tylko starcza mi czasu uwielbiam spędzać czas na łonie natury np. wędkując.

 

e-mail: s.sikorska@sfbcc.org.pl

Barbara Białkowska – Aplikant

Jestem absolwentką matematyki stosowanej na UWM i studentką ekonomii na module ilościowym na UMK. Dołączyłam do SF BCC, żeby zdobyć doświadczenie, sprawdzić się w nowych projektach i rozwinąć sieć kontaktów.

Po godzinach łączę przyjemne z pożytecznym i przygotowuję się do certyfikatu z języka angielskiego biznesowego. Jeżeli chcę odpocząć słucham ambientu lub jazzu, oglądam dobry serial, czytam książki z zakresu architektury albo piekę pizzę dla znajomych i spędzam z nimi czas przy dobrym regionalnym piwie.

e-mail: b.bialkowska@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!