Region: Trójmiasto
Logo
Logo
Region: Trójmiasto

Aktualności

20.05.2015

Bo przedsiębiorcza Kobieta jest tylko jedna!

Przedsiębiorcza Kobieta jest ogólnopolskim projektem Studenckiego Forum Business Centre Club. Jest on stworzony dla kobiet, które nieustannie chcą się rozwijać i nie lubią nudy! Są to bezpłatne, cykliczne spotkania, na których to uczestniczki mają okazję poznać historie kobiet, który odniosły sukces w biznesie i postanowiły podzielić się swoim doświadczeniem oraz pasją z innymi.

Tworzenie takich spotkań jest nie lada wyzwaniem ale przede wszystkim przyjemnością, zarówno dla samych organizatorów jak i uczestniczek. Każde spotkanie jest oryginalne, nieszablonowe, zorganizowane w taki sposób, by wracające do domów uczestniczki odnalazły odpowiedzi na pytania, które je wcześniej nurtowały. Mają wracać z uśmiechem na twarzy, głowami pełnymi pomysłów i niesamowicie tryskającą energią – bo właśnie taka jest idea tych spotkań! Wystąpienia prelegentek dają niesamowitą możliwość nabrania drogocennej wiedzy i umiejętności, której nie znajdziemy na ulicy, co może pomóc każdej kobiecie zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym.

A poszukiwanie atrakcji na urozmaicenie spotkań? Każda z uczestniczek spotkania nie wychodzi od nas z pustymi rękoma! Wszystko robimy po to, by każda z Was wychodziła ze spotkania z uśmiechem na twarzy. Wierzcie lub nie -uczestniczenie w takim projekcie nigdy się nie nudzi, a co najważniejsze – inspiruje kobiety w różnym wieku, które chcą zmienić coś w swoim życiu bądź odnaleźć inspiracje, by stale piąć się wzwyż. Dlaczego można pokusić się o stwierdzenie, że projekt ten jest wyjątkowy? By się przekonać – trzeba na nim po prostu być!

Najbliższa okazja, by tego doświadczyć, będzie miała miejsce już 2 czerwca 2015 roku w kompleksie Olivia Business Centre w sali konferencyjnej Sky Club w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o projekcie znajdziecie TUTAJ.

Nasze projekty