Region: Warszawa
Logo
Logo
Region: Warszawa

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Pierwsza edycja Biznes Junior

13 stycznia odbyło się pierwsze spotkanie tegorocznej edycji Biznes Junior. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 319 Spotkanie składalo się z dwóch części. Pierwszą część stanowiła prelekcja, którą poprowadził Przemysław Ruchlicki – ekspert prawno-gospodarczy w Krajowej Izbie Gospodarczej W drugiej połowie zabraliśmy się za część praktyczną, czyli warsztaty, podczas których postaraliśmy się, aby uczniowie sprawdzili nowo nabytą wiedzę w praktyce. Tym […]

17.10.2016

150 minut dookoła Internetu – #e-biznes festiwal Warszawa

26.09.2016

Konwent Inauguracyjny i 15-lecie SF-BCC

27.04.2016

Przedsiębiorcza Kobieta

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Cykliczny projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych i ich rodziców. Ma na celu promowanie postawy przedsiębiorczej oraz zachęcenie do szukania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Dynamika i nieograniczoność rozwoju Internetu to fakty niepodważalne i niosące za sobą różnorodnekonsekwencje. Wiedza na temat Internetu wciąż ewoluuje…

To cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!