Region: Wrocław
Logo
Logo
Region: Wrocław

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

3

Gala Złoty Krawat

10.06. br. odbyła się Gala Złoty Krawat. Była to okazja do podsumowania minionego roku oraz wręczenia nagród i wyróżnień naszym Partnerom, Sponsorom, a także członkom naszej organizacji, którzy wyróżnili się swoją aktywnością. Nagrody dla Partnerów zostały przyznane w trzech kategoriach: Przyjaciel Fundacji – nagrodę otrzymał kanclerz Marek Woron, Złoty Partner – tutaj nagroda trafiła do […]

4

01.06.2016

Konwent Przewodniczących SF BCC za nami!

5

17.05.2016

„Amerykański biceps” przepisem na sukces

4

12.05.2016

SF BCC Wrocław ma nowego przewodniczącego!

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Festiwal jest corocznym wydarzeniem odbywającym się w głównych ośrodkach akademickich w Polsce. Ideą przedsięwzięcia jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi poprzez cykle szkoleń, warsztatów oraz wykładów.

„Przedsiębiorcza Kobieta” to ogólnopolski projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Ogólnopolski kwartalnik wydawany we Wrocławiu, redagowany głównie przez członków organizacji SF BCC, nie tylko z Wrocławia, ale i całego kraju.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

To cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Business Junior to jeden z najnowszych projektów SF BCC, skierowany do najmłodszych. Celem projektu jest propagowanie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół podstawowych.

Masz pomysł na biznes? A może szukasz startupowego mentoringu i finansowania dla swojej działalności? Właśnie dla takich osób SF BCC i AIP organizują Igrzyska Przedsiębiorczości.

To projekt, który dla uczestników ma być wyraźnym przyspieszeniem dla ich kariery zawodowej. Dzień Sukcesu! Planowany jest na grudzień 2015.

Dynamika i nieograniczoność rozwoju Internetu to fakty niepodważalne i niosące za sobą różnorodnekonsekwencje. Wiedza na temat Internetu wciąż ewoluuje…

Sławek Muturi Eks-konsultant z Wielkiej Czwórki, załozyciel spółek Grupy Mzuri

"Za kazdym razem jestem pod ogromnym i niesłabnącym wrazeniem entuzjazmu, konsekwencji oraz profesjonalizmu w przygotowywaniu tych wydarzeń. Kontakt na etapie przygotowań jest zawsze bardzo profesjonalny, organizacja na miejscu dopięta w najmniejszych nawet szczegółach. Na prezentacjach pojawiają się dziesiątki (czasami nawet setki) młodych i chłonnych wiedzy osób."

Daniel Kubach Prezes Zarządu S7 Sp. z o.o. Medical Company

"Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą i chcesz zdobyć niezbędne kontakty i doświadczenie to zgłoś się do SF BCC. Będzie to pierwszy krok w kierunku Twojego sukcesu zawodowego."

Tomek Bąkowski Innovation Consultant – BrainWorx

"SF BCC to marka i profesjonalizm w każdym calu. Młodzi ludzie, których cenię za proaktywność i to że nigdy się nie poddają dzięki czemu realizują duże i bardzo wartościowe projekty. To absolutnie przyszła elita przedsiębiorców i menadżerów."Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!