Region: Wrocław
Logo
Logo
Region: Wrocław

Aktualności

07.10.2017

Dołącz do nas i poznaj świat biznesu!

Studenckie Forum Business Centre Club rozpoczyna rekrutację we Wrocławiu! Pozwól więc, że przybliżymy Ci nieco strukturę SF BCC. Przede wszystkim, nasza organizacja to projekty.

Dołącz do nas, wypełniając formularz rekrutacyjny, a będziesz organizować z nami takie projekty, jak:

Gala Złoty Krawat

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Przedsiębiorcza Kobieta

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS

 

 Wypełnij formularz rekrutacyjny!

 

Dział HR (Human Resources)

By zespoły projektowe mogły sprawnie działać, muszą być zintegrowane. Odpowiada za to Dział HR.

Dołączając do niego, rozwiniesz cechy pozwalające zarządzać zasobami ludzkimi. Między innymi chodzi tutaj o: motywowanie innych członków, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych oraz administrowanie dokumentami rekrutacyjnymi. Nie będzie Ci też obca umiejętność planowania i organizacji pracy ludzkiej.

W pionie tym odnajdzie się osoba energiczna, komunikatywna i zaangażowana, ponieważ zdobywając doświadczenie w dziale HR, nietrudno będzie dopasować się do wymogów przyszłej pracy.

Dział PR (Public Relations)

Projekty są organizowane dla uczestników. Musimy więc jakoś do nich dotrzeć. Zajmuje się tym dział PR. Obsługuje on social media, tworzy wydarzenia, przeprowadza działania, które są w stanie zaciekawić różne grupy docelowe. Czyli po prostu zajmuje ogólnym marketingiem, zarówno tradycyjnym, jak i internetowym. Dużą zaletą członków tego pionu jest ich kreatywność, elastyczność i komunikatywność.

Oprócz tego, PR zapewni Ci rozwój umiejętności, które często są zapomniane w edukacji studenckiej, a które często przydają się w późniejszej pracy, czy przy promowaniu swojej osoby lub firmy.

Dział FR (Fundraising)

Organizacja projektów kosztuje. Jesteśmy organizacją non-profit, musimy więć pozyskiwać fundusze w inny sposób niż sprzedaż naszych usług (czyli projektów). Zajmuje się tym dział FR. W zakresie jego obowiązków jest pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami. Tutaj zdobędziesz takie umiejętności jak: negocjacje, opracowywanie umów partnerskich, utrzymywanie relacji biznesowych i długofalowej współpracy, a także zdobędziesz nowe znajomości oraz tak ważną umiejętność, jaką jest organizacja czasu i pracy. Ale przede wszystkim nauczysz się sprzedawać.

Jeśli więc jesteś osobą otwartą, w rozmowie używasz dużo różnych argumentów i uwielbiasz nawiązywać kontakty, pion FR jest dla Ciebie.

Dział IT (Information Technology)

W dzisiejszym świecie "wszystko jest w internecie". My też musimy być. Pomaga nam w tym dział IT , który skupia się na obsłudze stron internetowych, tworzeniu materiałów graficznych, działaniu pozycjonowania i analityki internetowej, tworzeniu aplikacji webowych oraz mobilnych. Korzysta się tutaj z popularnych narzędzi informatycznych.

Jest to pion dla Ciebie, jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności techniczne, ale też organizacyjne i komunikacyjne. Dużą zaletą będzie pasjonowanie się nowymi technologiami oraz chęć samorozwoju.

W Studenckim Forum BCC nauczysz się organizacji wydarzeń, zarządzania ludźmi, koordynowania projektów, inicjowania nowych działań. Rozwiniesz odwagę w podejmowaniu decyzji i nowych wyzwań, chęć do rozwijania swoich cech oraz zapał do pracy.

Im bardziej będziesz ambitny/a i kreatywny/a, tym szybciej i więcej się nauczysz. Dzięki doświadczeniu zdobytym u nas, w przyszłości nie będziesz bać się nowych zadań, które postawi przed Tobą firma i z łatwością wybierzesz swój przyszły zawód.

Dlatego nie czekaj do ostatniej chwili, tylko aplikuj już teraz! Rekrutacja trwa do 15 października.

Spróbuj swoich sił aplikując do Studenckiego Forum BCC i przekonaj się, że „Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”!

Zobaczcie ile się dzieje na naszym fanpage'u i w wydarzeniu Zostań prezesem własnego życia”!
 

Dołącz do nas i poczuj świat biznesu!

 

 

 

 

  • Nasze projekty