Region: Wrocław
Logo
Logo
Region: Wrocław

Rekomendacje

Sławek Muturi Eks-konsultant z Wielkiej Czwórki, załozyciel spółek Grupy Mzuri

"Za kazdym razem jestem pod ogromnym i niesłabnącym wrazeniem entuzjazmu, konsekwencji oraz profesjonalizmu w przygotowywaniu tych wydarzeń. Kontakt na etapie przygotowań jest zawsze bardzo profesjonalny, organizacja na miejscu dopięta w najmniejszych nawet szczegółach. Na prezentacjach pojawiają się dziesiątki (czasami nawet setki) młodych i chłonnych wiedzy osób."

  • Daniel Kubach Prezes Zarządu S7 Sp. z o.o. Medical Company

    "Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą i chcesz zdobyć niezbędne kontakty i doświadczenie to zgłoś się do SF BCC. Będzie to pierwszy krok w kierunku Twojego sukcesu zawodowego."

  • Tomek Bąkowski Innovation Consultant – BrainWorx

    "SF BCC to marka i profesjonalizm w każdym calu. Młodzi ludzie, których cenię za proaktywność i to że nigdy się nie poddają dzięki czemu realizują duże i bardzo wartościowe projekty. To absolutnie przyszła elita przedsiębiorców i menadżerów."

  • "Studenckie Forum BCC to profesjonalna, ambitna i kreatywna grupa młodych ludzi, z którymi współpraca odbywa się na wysokim poziomie, przy dużym zaangażowaniu oraz dbałości o szczegóły.  Aktywność, innowacyjność  i ciągły rozwój – to ich zdecydowane atuty."

  • Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

    "Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jesteś w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!"

  • Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

    "Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC"

  • Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

    "W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. "