Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Aktualności

26.02.2020

Relacja z XVII Edycji Festiwalu BOSS.

Kolejna edycja projektu “Festiwal BOSS” za nami. Mieliśmy zaszczyt posłuchać inspirującej historii naszego prelegenta Dawida Piątkowskiego, który opowiadał o swoich początkach w biznesie, tym samym przekazał nam wiele wartościowych rad, jak i praktyczną wiedzę.


Do biegu, gotowi, START!!!


Organizacja każdego wydarzenia to zawsze duże przedsięwzięcie. Potrzeba do tego zgranego zespołu, zaangażowania, ciężkiej pracy i dobrego pomysłu. Grupa projektowa, z koordynatorem Szymonem Walterem na czele, szybko zakasała rękawy, by uczynić kolejną edycję Festiwalu Boss wyjątkową i niezapomnianą. Pomysł na świetnego prelegenta, znalezienie chętnych do współpracy firm i organizacji, zarezerwowanie sali, stworzenie
plakatów i zaplanowanie promocji. Tak wiele wyzwań, a tak mało czasu. Pomimo, iż momentami było trudno, to zespół walczył dzielnie, bo wierzył, że to się musi udać. I właśnie dzięki tej wierze, zaangażowaniu i ciężkiej pracy wydarzenie stało się niesamowitym sukcesem! Mimo, że informacja o wydarzeniu opublikowana została 5 dni przed datą spotkania, to frekwencja dopisała i we wtorkowy wieczór 17 grudnia na nowoczesnej auli CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego zebrało się ok. 1 00 osób, by posłuchać prelegenta Dawida Piątkowskiego!

“Zapraszam Cię do świata nieskończonych możliwości”

Prelegentem XVII Edycji Festiwalu BOSS był Dawid Piątkowski – mentor, autor 12 książek z zakresu rozwoju sportowego, biznesowego i duchowego. Jego szybka i spektakularna kariera w dziedzinie sportu i biznesu sprawiła, że stał się on ekspertem w efektywnym dążeniu do postawionych sobie celów, a także w motywowaniu, coachingu i stymulowaniu rozwoju osobistego. Zawsze podkreśla, że świat nieograniczonych możliwości jest na wyciągnięcie ręki.


Ciężka praca i odpowiednie podejście do życia drogą do sukcesu

Podczas swojej prelekcji Dawid Piątkowski podzielił się swoim doświadczeniem nie tylko biznesowym, ale też życiowym. Opowiedział o trudniejszych momentach swojego życia, które w późniejszym czasie zmotywowały go do działania. Podkreślał, jak ważna w osiąganiu celów jest ciężka i systematyczna praca, która czasem kosztuje więcej, niż tylko nieprzespane noce. Przedstawił historię swojej kariery, która wzbudziła podziw w słuchaczach. Pokazał też sposoby podejścia do życia prywatnego i zawodowego, dzięki którym wykorzystamy nasz potencjał, i możliwości, które są tuż obok nas. Swoją przemową Dawid zmotywował wszystkich uczestników do stawiania sobie ambitnych celów i do systematycznego podążania w ich kierunku. Pokazał, że sukces jest w zasięgu wzroku!


Zmotywowani działamy dalej!


Po tak ogromnym sukcesie, jakim okazała się XVII Edycja Festiwalu BOSS, z optymizmem patrzymy w przyszłość. Wzięliśmy sobie do serca słowa Dawida, że grunt to praca, zaangażowanie i determinacja. W końcu nie od dziś wiemy że “jutro należy do ludzi działających od dzisiaj” 😉 Tak więc pełni pozytywnej energii bierzemy się do pracy i już dziś informujemy, że następna edycja Festiwalu już 9 marca!!! Nie może Was tam zabraknąć!
Bardzo dziękujemy Dawidowi Piątkowskiemu za wspaniałe wystąpienie, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia. Do zobaczenia 9 marca!!! 🙂

Nasze projekty