Region: Łódź
Logo
Logo
Region: Łódź

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Kampania – „Chroń swoje dziecko w Internecie” – bezpłatny prezent na wakac

Szanowni Państwo, już za moment rozpoczyna się długo wyczekiwany przez dzieci okres wakacyjny. Z tego powodu jako Region Łódź Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club wraz z naszym partnerem GOEN mini kampanię poświęconą tematowi bezpieczeństwa dzieci w Internecie i ich ochrony przed niebezpiecznymi treściami jak przemoc, narkotyki czy pornografia. Poniżej znajdą Państwo link do konkretnego […]

22.05.2015

Łódzkie Promuje Startup’y – Zaproszenie na spotkanie 27 maja 2015 r.

10.04.2015

SF BCC Łódź – Plebiscyt na najbardziej pożyteczny projekt Politechniki Łódzkiej. Nowator

12.02.2015

Anthony Robbins w Polsce! Zaproszenie od Redwood Institute oraz Redwood Holding.

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Dynamika i nieograniczoność rozwoju Internetu to fakty niepodważalne i niosące za sobą różnorodnekonsekwencje. Wiedza na temat Internetu wciąż ewoluuje…

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!