Region: Płock
Logo
Logo
Region: Płock

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Dni Otwartego Biznesu PZU

W dniach 12-16 grudnia nasz partner Grupa PZU Kariera zaprasza na Dni Otwartego Biznesu. To tygodniowy cykl całodniowych warsztatów prowadzonych przez ekspertów PZU dla studentów uczelni wyższych. Każdy dzień jest poświęcony innej dziedzinie. Poprzez udział w tym wydarzeniu możesz poznać specyfikę pracy w danym obszarze i kulisy jego funkcjonowania w biznesie. Zmierzysz się też z rozwiązaniem […]

20.03.2016

Druga edycja Festiwalu BOSS już w Płocku!

03.03.2016

Wygraj wyścig po sukces!

12.02.2016

Portret Kobiety

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Business Junior to jeden z  projektów SF BCC, skierowany do najmłodszych. Celem projektu jest propagowanie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół podstawowych. Członkowie naszej organizacji odwiedzają starsze klasy w szkołach podstawowych, aby w kreatywny sposób przekazywać im wiedzę o biznesie. Dzieci mogą dowiedzieć się co to jest reklama, marketing, jak inwestować lub grać na giełdzie. Włączamy dzieci […]

Przedsiębiorcza Kobieta to ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które studiują, zakładają swoje firmy i pracują nad swoją ścieżką kariery. Inteligencja emocjonalna, wizerunek, kreatywność, marketing, tworzenie zespołu – to tylko część z tematów, które zostaną poruszone podczas trwania projektu. Celem każdego spotkania jest poszerzenie wiedzy, nawiązanie kontaktów biznesowych oraz wymiana doświadczeń z innymi przedsiębiorczymi kobietami. […]

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!