Region: Poznań
Logo
Logo
Region: Poznań
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

A czy Ty chcesz czarnego Rolls Royce’a? Dołącz do SFBCC!

Rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club Poznań wystartowała! Już od kliku dni możecie aplikować i zasilić szeregi największej w Polsce, biznesowej organizacji studenckiej. Nie nauczymy Cię grać w piłkę ani śpiewać, ale zdobędziesz wiedzę i doświadczenie w kilku najważniejszych obszarach: Fundraising (finanse i pozyskiwanie funduszy) Zarządzanie projektami Marketing Human Resources Zorganizujesz wydarzenia, na których wystąpią […]

04.10.2019

Konwent w Poznaniu

25.07.2019

Nowy zespół Regionu Poznań

08.07.2019

9 urodziny Przedsiębiorczej Kobiety

PARTNERZY REGIONALNI
Sponsor główny
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Cykl warsztatów ze specjalistami w swoich dziedzinach, który kończy się konkursem w siedzibie Deloitte w Warszawie. Najlepsi zostaną dostrzeżeni i mają szansę na staż w tej renomowanej organizacji. To będzie pierwsza edycja Business Workout w Poznaniu.

Projekt – festiwal przedsiębiorczości organizowany przede wszystkim do osób studiujących, które u progu swojej kariery zawodowej szukają dodatkowej wiedzy i inspiracji.

Projekt w formie spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, mający na celu budowanie społeczności przedsiębiorczych pań.

Projekt w formie konkursu, którego celem jest zachęcanie licealnej młodzieży do pogłębiania wiedzy ekonomicznej i rozwijania jej w praktyczny sposób.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!